Підприємиця та майстриня з Покровська відкрили швейну академію для розвитку текстильного напрямку

Швейна академія
Швейна академія "Квітка льону"

З вересня у Покровську Донецької області розпочинає працювати Швейна академія “Квітка льону”.


Безкоштовно навчитися швацької майстерності та працевлаштуватися тепер можливо у прифронтовому Покровську, повідомляє “Бізнес - Схід”.

Підприємиця Вікторія Карпова та керівниця “Театру-майстерні “Дукач” Вікторія Дворянчикова організували навчальні  курси та майстер-класи по виготовленню різних речей.

“Ця ідея виникла не випадково, -  розповідає Вікторія Дворянчикова.  - Справа в тому, що текстильний ринок праці потребує таких фахівців. Є багато вакансій у приватних підприємців, але немає необхідних людей. Тому ми вирішили створити такі безкоштовні курси. В нас вже є перші бажаючі ”.

“Освоїти шиття ніколи не пізно, - говорить підприємиця Вікторія Карпова, яка входить до складу текстильного кластеру Донеччини. - Ніяких попередніх навичок для навчання на базовому курсі крою та шиття не потрібно. Буває, приходять люди, які не тримали голку в руках, але за час навчання вони розуміють, що їм це цікаво. В основному навчатися приходять жінки 18-45 років, але вік слухачів не обмежений.”

Керівники швейної академії пропонують після курсів офіційне працевлаштування та гідну заробітну плату.

Дізнатися про розклад занять та майстер-класів можна зі сторінки швейної академії “Квітка льону” у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/1897354677034110/