“Бажаємо, щоб наші міста розвивалися”: підприємці Донбасу долучилися до фестивалю “З країни в Україну”

фестиваль
фестиваль "З країни в Україну"

В цьому році в 5 містах Донеччини та 3 містах Луганщини відбудеться культурно-просвітницький фестиваль “З країни в Україну”.


До волонтерських місцевих команд фестивалю активно долучаються підприємці, повідомляє “Бізнес-Схід”.

Підготовка триває у Торецьку, Покровську, Мангуші, Вугледарі, Авдіівці, Попасній, Лисичанську та Щасті. Місцеві команди готуються до майстер-класів народних ремесел, відкритих бібліотек, активних дитячих ігор, кінопоказів та іншого.

В кожному місті до підготовки залучають представників малого та середньго бізнесу.

“ У нас в Торецьку вже є сформована база підприємців, які залюбки приймають участь в подібних фестивалях, ярмарках тощо, - зазначає координаторка фестивалю Інна Сорокіна. - Але ми постійно намагаємося розширити її через соціальну мережу. Під час зустрічей розповідаємо бізнесу про можливість власного піару на таких заходах, а також про вклад у розвиток нашого міста. В цьому році навіть є декілька підприємств, які будуть з нами вперше”.

В основному підприємці допомогають ресурсами: фарба, будівельні матеріали, безкоштовне надання приміщення та інше.  

“Хто, як не ми, - розповідає власниця торецького родинного кафе “Family Club” Кристина Єлагіна. - Підтримувати подібні ініціативи дуже важливо. Ми живемо в цьому місті та бажаємо, щоб воно розвивалося. Допомогаємо чим можемо. Наприклад, одна з локацій цьогорічного фестивалю буде відбуватися в нашому закладі. Це для нас гарна реклама.”

Також активно долучаються до громадської ініціативи підприємці з Волновахи. Власник супермаркету канцтоварів Марк Піддубний вперше бере участь у такому заході - він безкоштовно забезпечив канцелярським приладдям місцевий фестиваль.

“Вважаю, що бути частиною такої культурно-просвітницької події у нашому місті - дуже престижно, - розповідає він. - Раніше ми не приймали участі, тому що тількі розпочинали свою діяльність. А зараз маємо можливость допомагати, що і робимо”.

У місті Щастя Луганської області активно підключилися державні підприємства. Вони допомагають з транспортними перевезеннями, меблями. Надають безкоштовне підключення до електромережі та водопосточання.

Практика залучення підприємців до соціальних ініціатив у містах Донбасу набуває популярності. Це дає можливості місцевим громадам реалізвувати різноманітні проєкти, а представникам бізнесу - розповісти про себе.