• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Более двух тысяч домохозяйств Донбасса получат молодняк домашней птицы от ООН

Підприємниця - освітянка з Луганщини відкриє першу приватну школу в Рубіжному

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Запланована вартість навчання в приватній школі у Рубіжному буде найменьша в Україні - близько 2500 грн/місяць.


Реалізацію свого бізнес-плану підприємниця Вікторія Золіна почала зі збору коштів на відкриття пілотного класу і проведення тестування можливості альтернативної освіти у місті Рубіжному, повідомляє "Бізнес-Схід" з посиланням на UNDP в Україні.

Щоб запустити власний освітній бізнес підприємниця пройшла Академію краудфандингу ООН та запустила кампанію на спільнокошті.

За попередніми розрахунками для цього їй потрібно 120 тис. грн (де одне навчальне місце буде коштувати 12 тис. грн). Половину необхідної суми профінансував Міжнародний фонд «Відродження», іншу підприємниця збирає за допомогою краудфандингу. З необхідних 64 330 грн вона вже зібрала 24 815 грн, залишилось - 39 515 гривень.

«Наша школа підтримуватиме і розвиватиме природний потяг дітей до знань, аби кожен учень насолоджувався процесом навчання. Вона буде неформальною, демократичною і чуйною, - розповідає Вікторія Золіна. - Буде цікавий прогресивний вчитель. Не той, хто може просто провести хороший урок, а той, із ким цікаво спілкуватись і поза уроками. Замість конкурентного середовища діятиме виважена система мотивації».

Приватна шкільна освіта в Україні – це менше 2% від загальної кількості шкіл. Усі приватні школи знаходяться у великих містах, або їхніх передмістях, і можливість навчати там своїх дітей – це здебільшого привілей заможних родин. Ініціатори першої приватної школи Рубіжного хочуть зламати цей стереотип.

До речі, школа Вікторії буде ще й соціальним бізнесом.

«Соціальною складовою буде бюджетна вартість навчання – близько 2500 грн/місяць, - каже підприємниця. - Це найменша в Україні вартість для сектору приватної шкільної освіти. Окрім цього, запланована додаткова соціальна складова – система благодійних балів. Батьки, котрі фінансово неспроможні сплачувати всю суму, можуть надавати послуги (ремонт, виготовлення навчальних матеріалів, послуги асистента вчителя, охорона тощо). Це буде прирівнюватися до фінансового внеску».

Школа як бізнес - запорука того, що її адмінстрація буде працювати над підвищенням якості послуг.

Підтримати ідею Вікторії Золіної можна тут: https://biggggidea.com/project/vidkrittya-privatno-pochatkovo-shkoli-u-misti-rubizhne/

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Более двух тысяч домохозяйств Донбасса получат молодняк домашней птицы от ООН