• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • На території Добропілля з’явиться новий туристичний бренд “Маленька Грузія на Донеччині”

Більше 100 підприємниць приїхали до Маріуполя на жіночий форум «Business4Women»

Більше 100 підприємниць приїхали до Маріуполя на жіночий форум «Business4Women» / фото
Більше 100 підприємниць приїхали до Маріуполя на жіночий форум «Business4Women» / фото "Бізнес-Схід"

Форум, який збирає представниць малого та середнього бізнесу Донбасу, стартував у прифронтовому регіоні вже втретє.


Історії успіху, історії розвитку бізнесу, цікаві майстер-класи, презентації проєктів — усе це побачать учасниці форуму в Маріуполі за два дні, повідомляє «Бізнес-Схід».

Сюди приїхали як початківці, так і підприємниці вже з досвідом у бізнесі. Серед них багато переселенок, які почали свою справу після того, як усе втратили.

«Ми перші підняли питання жіночого підприємництва, і тепер із кожним роком форум якісно змінюється, — сказав президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв. — Кожна жінка, яка сьогодні сюди приїхала, унікальна. Впевнений, що цей бізнес-майданчик допоможе кожній презентувати себе та познайомитися з цікавими спікерами».

Під час форуму учасниці також отримають інформацію про цінність нетворкінгу та програми підтримки малого та середнього бізнесу, почують, як уникнути помилок, з якими зіткнулися успішні жінки регіону.

Підтримати підприємниць приїхали представники донорських організацій.

«Світ змінюється, і ми впевнені, що його змінюєте саме ви, — звернувся до учасниць форуму аналітик групи з фінансування та розвитку МСБ Європейського банку реконструкції та розвитку Тимур Халілов. — Саме для жінок ми впровадили проєкт, у якому передбачено 60% фінансової компенсації».

Жінки матимуть змогу спілкуватися зі спікерами та представниками донорів і отримати відповіді на актуальні для себе питання.

На другий день форуму підприємниці зможуть взяти участь у майстер-класах «Як оформити свою ідею в проєкт і виграти грант?» та «Facebook, Instagram для бізнесу. Таргетингова реклама в соцмережах».

Організатор заходу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business».

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • На території Добропілля з’явиться новий туристичний бренд “Маленька Грузія на Донеччині”