• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вони обрали власний бізнес: на Донеччині назвали переможниць конкурсу молодіжного жіночого підприємництва

Вони обрали власний бізнес: на Донеччині назвали переможниць конкурсу молодіжного жіночого підприємництва

фото
фото "Бізнес - Схід"

На щорічному форумі «Business4Women» визначили трьох переможниць конкурсу «Чому я обираю власний бізнес».


Донецька торгово-промислова палата провела ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес" за підтримки німецько – українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine, повідомляє "Бізнес-Схід".

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, а також впевненість у реалізації власних ідей.

На конкурс було подано 28 заявок від жінок з Донеччини у віці від 18 до 35 років, які бажають розвивати свою справу. Серед учасниць конкурсу було обрано трьох найкращих.

Наталя Держипільська/ фото "Бізнес - Схід"

В номінації “Родинний бізнес”  перемогла  наймолодша учасниця Наталя Держипільська  з Дружківки. Свій власний бізнес по створенню авторських іграшок вона розпочала з 18 років.  Дівчина дуже рано стала дорослою, їй приходилось приймати самостійні рішення.

“Щоб досягти успіху в такому юному віці, необхідно ставити мету та прагнути до її виконання, - розповідає Наталя. - Якщо є завзяття, то знайдуться і люди, які підкажуть та допоможуть. Мені дуже допомогли батьки”.

В номінаці “Сфера послуг” перемогла Наталя Борко з Покровська, яка працює логопедом у дитячому садку. Ії ідея власного бізнесу - створення дитячого логопедичного центру була найкраща з представлених.

Наталя Борко/фото "Бізнес - Схід"

Наступним кроком дівчини стане завершення роботи над бізнес - планом та отримання грантового фінансування.

В номінації “Виробництво” відзначили Ольгу Васильєву з Маріуполя. Вона розробляє бізнес-ідею з переробки сміття. Мріє бути корисною своєму місту.

Ольга Васильєва/фото "Бізнес - Схід"

Переможниці конкурсу отримають консультаційну допомогу від фахівців Донецької ТПП для реалізації своїх бізнес-ідей.

Фото "Бізнес - Схід"
  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вони обрали власний бізнес: на Донеччині назвали переможниць конкурсу молодіжного жіночого підприємництва