До 200 тис. грн. можуть отримати підприємці Донеччини та Луганщини на започаткування та розширення бізнесу

creditup.com.ua
creditup.com.ua

З 2 жовтня стартує новий грантовий проєкт для підприємців від Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії.


Грантова підтримка надаватиметься на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх бізнесів в підконтрольних уряду України районах Луганської та Донецької областей з метою створення робочих місць для переселенців та місцевого населення,  повідомляє Бізнес - Схід.

Максимальна сума гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить:

до 250,000 грн. зможуть отримати особи, які планують створити протягом реалізації̈ бізнес-плану не менше 4-х робочих місць (підприємець та не менше трьох найманих робітників);

до 200,000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 3-х робочих місць (підприємець та не менше двох найманих робітників);

до 150,000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 2-х робочих місць (підприємець та один найманий робітник);

до 100,000 грн. буде виділено для підприємців, що створюватимуть 1 робоче місце (власне сам підприємець).

   Для отримання інформації щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок можна звертатися до Творчого центру ТЦК, а саме: на сайт ТЦК  www.ccc-tck.org.ua/-active/; окремий сайт грантової програми; на сторінку ТЦК в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre, або електронною поштою info@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0-(800)-406-411.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні заповнити заявку і з необхідними додатками подати її ВИКЛЮЧНО з 2 жовтня 2019 року через онлайн систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua. Більш детальна інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-планів та інструкція з подачі онлайн заявки розміщені в Посібнику з підготовки та подання заявок на участь у ІІ конкурсі.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 14 жовтня 2019 року. Адміністративну та організаційну підтримку грантового конкурсу забезпечує Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК».