Підприємствам Донеччини та Луганщини пропонують грантовий партнерський проєкт від 10 тис до 100 тис доларів США

https://polilog.com.ua/ukr
https://polilog.com.ua/ukr

Данська рада у справах біженців відкрила прийом заявок на новий грантовий проєкт, який разробляє для бізнес-партнерів з Донбасу.


Планується, що після отримання заявок від підприємств Донбасу, Даньска рада у справах біженців сформує основні напрямки співпраці та підтримки бізнес-партнерів, які будуть учасниками майбутнього проєкту, повідомляє "Бізнес-Схід".

Партнерство у проєкті здійснюватиметься за принципом співфінансування як DRC (Данська рада у справах біженців,) так і бізнес-партнером.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади.

ОСНОВНІ УМОВИ ПРОГРАМИ:

- підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Луганській або Донецькій областях;

- залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проєкту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов'язковою умовою програми;

- проєкт повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;

- передбачувана сума грантової підтримки від 10 000 до 100 000 доларів США;

- інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50 % від загальної вартості проєкту, у фінансовій або нефінансовій формі.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні подати заявку за посиланням: https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA

Кінцевий термін подання заявок: 30 жовтня 2019 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у контактних осіб за телефонами: + 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Анна).

ПРИМІТКА: На сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонованих в отриманих заявках.