• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємствам Донеччини та Луганщини пропонують грантовий партнерський проєкт від 10 тис до 100 тис доларів США

Підприємствам Донеччини та Луганщини пропонують грантовий партнерський проєкт від 10 тис до 100 тис доларів США

https://polilog.com.ua/ukr
https://polilog.com.ua/ukr

Данська рада у справах біженців відкрила прийом заявок на новий грантовий проєкт, який разробляє для бізнес-партнерів з Донбасу.


Планується, що після отримання заявок від підприємств Донбасу, Даньска рада у справах біженців сформує основні напрямки співпраці та підтримки бізнес-партнерів, які будуть учасниками майбутнього проєкту, повідомляє "Бізнес-Схід".

Партнерство у проєкті здійснюватиметься за принципом співфінансування як DRC (Данська рада у справах біженців,) так і бізнес-партнером.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади.

ОСНОВНІ УМОВИ ПРОГРАМИ:

- підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Луганській або Донецькій областях;

- залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проєкту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов'язковою умовою програми;

- проєкт повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;

- передбачувана сума грантової підтримки від 10 000 до 100 000 доларів США;

- інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50 % від загальної вартості проєкту, у фінансовій або нефінансовій формі.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні подати заявку за посиланням: https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA

Кінцевий термін подання заявок: 30 жовтня 2019 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у контактних осіб за телефонами: + 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Анна).

ПРИМІТКА: На сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонованих в отриманих заявках.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємствам Донеччини та Луганщини пропонують грантовий партнерський проєкт від 10 тис до 100 тис доларів США