ІТ-компанія з Краматорська буде впроваджувати на Донбасі електронну систему "Моя школа"

фото
фото "Бізнес -Схід"

Школи Донецької області незабаром можуть повністю відмовитися від паперових журналів та щоденників.


Представник компанії “Національні освітні технології” в Україні “Ареал Девелопмент” з Краматорська впроваджує нову електронну систему “Моя школа” на території Донецької та Луганської областей, повідомляє “Бізнес - Схід”.

Електронний додаток буде адаптований для всіх пристроїв: ноутбуків та смартфонів. За допомогою IТ-технологій вчителі, учні та батьки зможуть обмінюватися інформацією про навчальні процеси.

Система розроблена в Литовській республіці 15 років тому компанією «NEVDA». 80% навчальних закладів у Литовській Республіці використовують систему “Моя школа”.

Увібравши найкращі європейські практики, після довготривалої адаптації під українські потреби, переклад та оптимізації проект запущено і в Україні. 

“Нова електронна система замінить старі методи ведення документації в навчальних закладах на сучасні шляхом впровадження електронних журналів, електронних щоденників, єдину електронну систему бази даних та документів та оптимізує робочі процеси для вчителів”, - повідомляє директор ТОВ “Ареал Девелопмент” Світлана Панова.

Директор ТОВ “Ареал Девелопмент” Світлана Панова
В Україні систему “Моя школа” вже запустили в 10 навчальних закладах. В кожній школі, де вона працює, проведено навчання по роботі з електронними журналами та щоденниками, надано необхідні матеріали для швидкої адаптації та початку роботи.  

Результати впровадження проекту – позитивні відгуки від вчителів, учнів та батьків. Завдяки постійному електронному моніторингу за навчальним процесом учнів, батькам зручно контролювати якість підготовки до уроків, навчання в класі та виконання домашніх завдань.

“Наразі система «Моя Школа» вже працює в пілотних класах у Вінниці, - додає Світлана. -  На Донеччині ми починаємо впроваджувати проєкт вже в жовтні. Щоб пришвидшити процес в нашому регіоні, звернулися по допомогу до ДонОДА. Нам пообіцяли сприяти процесу реалізації проєкту в школах та залученню до нього вчителів".

Фахівці “Ареал Девелопмент” не лише впровадять електронну систему, а й навчать вчителів, батьків та учнів користуватися нею.