“Готовий говорити про проблеми бізнесу” - бізнес-асоціації Донбасу зможуть брати участь у засіданні уряду

“Готовий говорити про проблеми бізнесу” - бізнес-асоціації Донбасу зможуть брати участь у засіданні уряду/ фото: ФБ Віталій Бабенко
“Готовий говорити про проблеми бізнесу” - бізнес-асоціації Донбасу зможуть брати участь у засіданні уряду/ фото: ФБ Віталій Бабенко

Бізнес-асоціації можуть бути присутніми на засіданні уряду і подавати свої оцінки до ухвалення певних рішень.


Ідею про те, аби зробити засідання уряду і урядовців відкритими до бізнесу, озвучив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Журналісти “Бізнес-Схід” поцікавилися у підприємців Донецької і Луганської областей, чи готові вони брати участь у таких засіданнях.

Віталій Бабенко, який очолює Асоціацію бізнесу Волновахи, каже, що готовий поїхати до урядовців з конкретними пропозиціями щодо розвитку регіону.

“Найперша проблема – вирубка лісу, який може приносити гроші як туристичний об’єкт. Також у нашому Волноваському районі немає навчальних закладів (коледжів чи інститутів із сучасними спеціальностями, тому молодь їде і не повертається. І, звісно, кредитування бізнесу. Точніше, проблеми з кредитуванням. 20% ставка за кредитом - це нереальні гроші для підприємця, влада має зрозуміти це нарешті. З таким пакетом пропозицій я готовий брати участь у засіданні уряду і говорити про проблеми бізнесу. Можливо, це шлях до того, аби бути почутим”, - сказав Віталій Бабенко.

Михайло Івонін з Луганщини теж готовий приїхати на засідання уряду з конкретними пропозиціями від підприємців області. На його думку, це може значно покращити комунікацію влади і бізнесу і почути одне одного.

“Мене теж цікавить кредитування бізнесу на Луганщині, вирішення енергетичною проблеми регіону, логістичної. На місцевому рівні це усі знають, кажуть, що ми працюємо, але як – ніхто не каже. Добре, давайте їхати до вищих чиновників, аби почули бізнес і почали робити реальні кроки”, - вважає Михайло Іновін.

Про те, коли і в який спосіб урядовці готові запрошувати представників бізнес-асоціацій на свої засідання, на урядовому порталі не повідомляють.