• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Олеся Власова: «Я жодного разу не пошкодувала, що пішла навчатися бізнесу»

У Маріуполі оголосили конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку “АзовАкваІнвест”

У Маріуполі оголосили конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку “АзовАкваІнвест” / фото: Маріупольська міська рада
У Маріуполі оголосили конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку “АзовАкваІнвест” / фото: Маріупольська міська рада

У Маріуполі шукають компанію, яка готова розвивати місцевий індустріальний парк. Подавати документи на конкурс можна до 5 листопада 2019 року.


Ініціатором конкурсу є Маріупольська міська рада. Компанія-переможець на ділянці у 15,6 га (на території колишнього рибоконсервного заводу) має збудувати споруди для виробництва, передати земельні ділянки учасникам парку, облаштувати відповідну інфраструктуру для подальшої господарської діяльності, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на Маріупольську міську раду

Зокрема, серед умов проведення конкурсу, визначені такі:

1. Виконання концепції розвитку індустріального парку “АзовАкваІнвест”.

2. Забезпечення будівництва повного комплексу споруд для ефективного функціонування виробництва учасників індустріального парку.

3. Використання земельних ділянок у межах індустріального парку повинно відповідати санітарно-епідеміологічним та екологічним вимогам.

4. Надання земельної ділянки в оренду на строк 30 років з правом передачі в суборенду учасникам, або інше передбачене чинним законодавством.

5. Забезпечення функціонування індустріального парку “АзовАкваІнвест” в м. Маріуполі.

6. Облаштування на території індустріального парку “АзовАкваІнвест” в м. Маріуполі відповідної інфраструктури, необхідної для здійснення подальшої господарської діяльності (згідно поданого до конкурсної комісії бізнес-плану розвитку індустріального парку).

Також учасники конкурсу мають перерахувати організаційний внесок на проведення конкурсу – 5000 гривень.

Адреса, за якою приймають конкурсну документацію: м. Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 26/2, к. 70 або на електронну пошту: dep.econom@mariupolrada.gov.ua

Пропозиції від учасників конкурсу у міськраді приймають до 5 листопада 2019 року. 

Нагадаємо, індустріальний парк у Маріуполі створили у 2018 році. Планується, що на території колишньої промислової зони площею 15,6 га (рибоконсервного заводу), яка виходить на узбережжя Азовського моря, створять 665 робочих місць.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Олеся Власова: «Я жодного разу не пошкодувала, що пішла навчатися бізнесу»