• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Штрафи за порушення термінів зберігання первинних документів збільшено удвічі

Переселенка відкрила на Донеччині соціальне ательє

Переселенка відкрила на Донеччині соціальне ательє/ фото: БФ
Переселенка відкрила на Донеччині соціальне ательє/ фото: БФ "Карітас-Краматорськ"

Світлана Завальна відкрила у Краматорську соціальне ательє. Швачка перешиває та ремонтує одяг для людей незахищених категорій


 Світлана Завальна переїхала з Донецька до Краматорська. Спочатку жінка отримувала допомогу у БФ “Карітас-Краматорськ”, згодом стала волонтеркою. Нещодавно за підтримки благодійного фонду отримала мінігрант у 20 тисяч гривень і створила соціальне ательє, повідомляє “Бізнес-Схід”

На отримані гроші Світлана придбала машинку, оверлок, праску і облаштувала робочий простір. Зараз виконує замовлення - допомагає перешити одяг нужденним. Також жінка давно мріяла створити простір, де люди можуть скористатися машинкою і щось собі пошити.

“Одяг, який люди приносять до соціального гардеробу у “Карітас” інколи потребує ремонту, декому треба перешити. Я роблю це безкоштовно. Також до нас можуть прийти люди зі своїм одягом, тканиною і пошити щось”, - каже Світлана Завальна.

Зараз Світлана проводить майстеркласи, де навчає школярів основам швацької справи. Також на них можуть прийти дорослі.

“До фонду приходять дівчата-школярки, багато хто хоче навчитися шити. Цими днями ми виготовили разом з ними для стареньких людей у Дружківці постільну білизну. Для мене це можливість допомогти. Є люди, які потребують нашої підтримки, якщо я можу це зробити, то робитиму”.

Також Світлана опановує вишивку, виконує роботи на замовлення і планує стати підприємницею.

“Колись ще у Донецьку вишивка була моїм хобі, потім я поїхала на курси, навчилася значно більше. Зараз працюю вдома, але планую стати підприємницею і розвивати цю справу”, - поділилася планами Світлана.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Штрафи за порушення термінів зберігання первинних документів збільшено удвічі