Майстриня з Мелітополя виготовляє лімітовані вишиванки, відомі у всій Європі

фото
фото "Бізнес - Схід"

Упродовж майже 7 років жителька Мелітополя Запорізької області Ганна Крапивка виготовляє вишиванки, які відомі не тільки в Україні, а і з-за кордоном.


Студія Ганни Крапивки “Krapivochka” працює з 2012 року на ринку України, і з того часу майстриня створила більше ніж півтисячі ексклюзивних сучасних вишиванок, повідомляє “Бізнес - Схід”.

Кожна вишита сорочка - єдина в своєму екземплярі, особисто створюється підприємницею за допомогою комп’ютера, який створює оригінальні візерунки. Авторську сорочку від Ганни Крапивки носять не тільки в Україні, а й в Болгарії, Німеччині, США.

“Я слідкую за тенденціями сучасної моди, надихаюсь роботами відомих світових дизайнерів та втілюю тренди у свої роботи, додаючи авторську родзинку”, - зазначає Ганна Крапивка.

Крім цього майстриня сама робить фотосесії у вишиванках мешканець Запорізької області. Найближчим часом Ганна хоче встановити особистий рекорд кількості фотографій своїх робіт.

14 жовтня роботи мелітопольської підприємниці можна буде побачити на всеукраїнському заході “Покрова на Хортиці”.

Кожній відвідувачці свята Ганна Крапивка пропонує приміряти дизайнерську вишиванку та стати моделлю для фотосесії.

“У дівчат, які відвідають фестиваль, буде можливість відчути себе моделлю в унікальній авторській вишиванці, отримати якісні фото в етностилі на фоні осінніх пейзажів чарівної Хортиці”, - анонсує підприємниця.