• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємцям-переселенцям пропонують пільгові кредити на створення бізнесу

Бердянська компанія з виробництва механічних 3D-моделей підкорила Лас-Вегас

Вироби бердянських підприємців/https://www.facebook.com/woodtrick/
Вироби бердянських підприємців/https://www.facebook.com/woodtrick/

Сувенірні колекційні 3D-вироби підприємців з Бердянська будуть представлені на виставці «AIC Кids Expo» в американському Лас-Вегасі.


У жовтні 2019 року молоді підприємці-конструктори з Бердянська втретє презентують унікальну колекцію на американській виставці, повідомляє «Бізнес-Схід».

Молода компанія з  виробництва сувенірних колекційних 3D-виробів з’явилася в Запорізькій області в 2015 році, але вже встигла підкорити не тільки український, а і світовий ринок.

«Ми вже втрете беремо участь у щорічній виставці «AIC Кids Expо» в Лас-Вегасі, – зазначає директор підприємства Ілля Бельчев. – Цього року презентуємо креативні моделі: мапи світу розміром L, XXL та мапу Північної та Південної Америки».

Українські підприємці сміливо заявляють про себе на різних міжнародних виставках, знаходять нових клієнтів. Наприклад, в США є постійні дистриб'ютори,  через яких вони налагодили продаж своїх сувенірних виробів з дерева.

Ілля Бельчев/ фото з особистого архіву

«Ідея реалізувати цей бізнес-проєкт виникла після того, як ми побачили китайські 3D-моделі, – розповідає Ілля. – Але вони були статичні та нерухомі. Свого виробництва у нас не було, тільки плани та мрії. Згодом ми запросили команду розробників та придбали перші станки і  розпочали опрацьовувати цю технологію».

На ринок України молоді підприємці з Бердянська вийшли з трьома моделями: млин, вантажівка та оглядове колесо. Працювали з супермаркетами – постачали невеликими партіями. А вже у 2015 році вперше вийшли на європейський ринок, унікальними виробами зацікавились у Польщі.

«Увійшовши на ринок Європи, ми зрозуміли, що потрібно удосконалювати наші моделі, робити їх автоматизованими та конкурентоспроможними, – каже Ілля Бельчев. – Протягом року ми розробляли нові, сучасні та креативні вироби, тому довелося призупинити на рік виробництво існуючих моделей. Це була найбільша складність для нашої компанії».

Вироби підприємців універсальні – через дизайнерські прорізані візерунки можна побачити реалістичні рухомі механізми всередині моделі. Велика перевага конструктора в тому, що його можна не тільки зібрати, але ще і привести в рух.

Команда креативних українських підприємців зуміла створити моделі, які згодом зацікавили не тільки європейських та американських покупців, а й азійський ринок.  

«Зараз ми активно працюємо з невеликими магазинами Японії та Китаю, – розповідають підприємці. – Цей ринок дуже вибагливий, тому потребує постійного розвитку та креативних рішень».

У бердянської компанії відсутні межі і кордони, якщо справа заходить про задоволення потреб клієнтів.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємцям-переселенцям пропонують пільгові кредити на створення бізнесу