• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ВІДЕО. З агробізнесу у футбол – куркуль-переселенець привчає малечу Донеччини до спорту за власною методикою

Підприємці Донеччини зможуть перейняти досвід та практики європейських підприємств

https://unsplash.com/s
https://unsplash.com/s

Ознайомитися зі стартапами бізнес-проєктів можна в рамках навчально-ознайомчої поїздки до Польщі


Інноваційний Кластер «Регіональний інноваційний ХАБ» оголошує конкурс на участь у шестиденній навчально-ознайомчій поїздці на тему інноваційного підприємництва до Польщі в рамках Warsaw Industry Week, повідомляє “Бізнес - Схід”.

Підприємці Донбасу зможуть перейняти досвід та практики у європейських підприємств, бізнес-акселераторів, бізнес-інкубаторів у сфері інноваційного підприємництва, ознайомитись з практиками реалізації стартап-проєктів та їх підтримки у Польщі, налагодити  контакти для можливої українсько-польської співпраці у майбутньому щодо розвитку інноваційного підприємництва.

В рамках навчально-ознайомчої поїздки буде організовано участь у наймасштабнішій виставці Warsaw Industry Week – 2019, бізнес-акселераторах, бізнес-інкубаторах та інноваційних підприємствах Польщі.

До участі в конкурсі запрошуються інноваційні стартап-проєкти, вчені, винахідники та підприємства, які планують інноваційний розвиток.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати:

1. Резюме. Рекомендуємо надавати детальне резюме / біографію українською мовою та описом діяльності в якості інноваційного підприємця. Якщо Ви маєте досвід участі в інших міжнародних програмах, вкажіть це, будь ласка, в резюме.

2. Мотиваційний лист. Просимо надати короткий (на півсторінки) мотиваційний лист щодо Вашої участі у поїздці. Окремо у листі просимо зазначити імена та контакти двох людей зі сфери бізнесу, влади або недержавного сектору, які зможуть дати для вас рекомендації.

3. Коротке есе (максимум на 2 сторінки) з описання вашого проєкту.

Останній термін подання заявок – 28 жовтня 2019 року до 16:00.  Заявки просимо надсилати на електронну пошту olesyabratus7@gmail.com з поміткою у темі листа «Конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці до Польщі».

Або заповнити Google Form за посиланням

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням https://platforma-msb.org/innovatsijne-pidpryyemnytstvo-u-polshhi-dosvid-perspektyvy-znannya/

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ВІДЕО. З агробізнесу у футбол – куркуль-переселенець привчає малечу Донеччини до спорту за власною методикою