Парламент хоче дозволити ліквідацію ФОПів, які не платять податки

https://kbat.com/survey-says-22-of-people-have-fallen-asleep-at-work/
https://kbat.com/survey-says-22-of-people-have-fallen-asleep-at-work/

В Україні підприємці, які не провадять діяльності та не платять податки протягом 6 місяців, можуть бути ліквідовані.


На офіційному веб-порталі Верховної Ради України опубліковано законопроект №2274 “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу щодо повноважень з припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців”, - повідомляє “Бізнес - Схід”

Ініціаторами закону виступила група депутатів фракції "Слуга Народу".  Проектом Закону пропонується запровадити процедуру припинення підприємницької діяльності за повідомленням контролюючого органу у разі відсутності господарської діяльності.

Законопроектом пропонується доповнити підпунктом 20.1.37-1  пункт 20.1. статті 20 Податкового кодексу та надати право контролюючим органам звертатися до державного реєстратора із заявою про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у випадку, передбаченому п. 9-1 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме відсутності господарської діяльності та несплати податків і зборів більше ніж 6 (шість) місяців.

Народні депутати вважають, що ця ініціатива зменшить навантаження щодо обліку і контролю ФОПів.