Матусям - каву, татусі - плетуть косички: як підприємниця з Краматорська робить свій бізнес неповторним

Ганна Нечипоренко
Ганна Нечипоренко

Власниця сімейної студії краси майже не має конкурентів в донецькому регіоні


Краматорчанка Анна Нечепуренко - один із яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності після отримання грантової підтримки, повідомляє “Бізнес - Схід”.

“ У сфері краси я працюю вже 18 років, - розповідає Ганна. - У мене завжди була мрія відкрити свій бізнес. Салонів краси в регіоні багато, треба було придумати щось оригінальне. Я стала вивчати цей ринок, звертала увагу на те, чого у нас немає. Прийшла до висновку, що у нас немає салонів, куди одночасно можна прийти всією родиною”.

Проаналізувавши ринок, Анна зрозуміла що конкурентів в цьому напрямку в неї немає. Друзі порекомендували їй подати заявку на грант від ПРООН. Підприємиця успішно захистила свій бізнес - проєкт та отримала кошти на його реалізацію.

“Я запитала себе: який вектор потрібно задати своєму бьюті - бізнесу сьогодні, щоб бути успішним завтра? Відповідь прийшла сама собою - зробити ставку на оригінальному дитячому сервісі”, - каже підприємиця.

Під час роботи дуже часто виникали проблеми при стрижці дітей -  для них ця процедура здається страшною або дуже нудною. Вже тоді у власниці салону виникали думки, як же урізноманітнити цей процес для малюків. У хід шли іграшки з дому, гра-тетріс. Але цього для неї виявилося недостатньо, так поступово народжувалася ідея відкрити дитячий креативний напрямок у салоні, створити атмосферу, яка була б комфортною для маленьких відвідувачів.

 У той час, коли дітям роблять зачіску, матусі відпочивають за фележанкою ароматної кави. А татусі можуть прийняти участь у майстер-класі з плетіння косичок.  Своїм маленьким відвідувачам власниця студії краси видає “Диплом красунчика” та “Диплом першої стрижки”.  

“Основним завданням для мене було створити неповторну обстановку, повну радості і веселощів, де діти і батьки відчуватимуть себе зручно і вільно. Найближчий такий заклад - у Харкові. У нашому регіоні конкурентів у мене не має. Думаю, втілити свої початкові ідеї вдалося”, - зазначає Анна Нечупуренко.

Зараз власниця сімейного салону краси співпрацює з благодійним фондом “Зірка надії”, разом  вони проводять різноманітні заходи та акції.

Працелюбність, креативність, високий професіоналізм та вміння йти в ногу з часом дали можливість зробити бізнес успішним. Нині заклад має зразкову репутацію та безліч вдячних клієнтів