• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємцям-переселенцям пропонують пільгові кредити на створення бізнесу

Підприємцям Донеччини розповіли, як знайти клієнтів у Великобританії, Канаді та Японії

Анти-конференція
Анти-конференція "Export Talks: Think global - export worldwide" , Краматорськ / фото: "Бізнес-Схід"

На Донеччині стартувала друга анти-конференція "Export Talks: Think global - export worldwide" для підприємців, які хочуть вийти на міжнародні ринки.


Більше 60 підприємців Донеччини дізналися про експортну діяльність та нові напрямки просування української продукції на ринки Великобританії, Канади та Японії,  повідомляє "Бізнес - Схід".

Організатори та спікери заходу сподіваються, що після анти-конференції  "Export Talks: Think global - export worldwide" на Донеччині зросте кількість бажаючих експортувати власний продукт на ринки Європи та Азії. 

"Експортні переговори: думайте глобально - експорт по всьому світу" - саме так ми вирішили назвати нашу анти-конференцію, яка покликана допомогти підприємцям, - розповів президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв. - Сьогодні багато хто бажає розвивати свій бізнес, але їм не вистачає рішучості розпочати експорту діяльність".

Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Донецької торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи "EU4Business" вже вдруге проводить такий захід і вже вдруге він привертає  увагу підприємців регіону. Люди приїжджають з різних міст Донеччини, щоб отримати знання від провідних фахівців.

" Перш ніж виходити на новий ринок,  потрібно зрозуміти підходить він вам чи ні, - зазначає засновник та голова британського офісу Vimes Consulting Девід Гільгур. - Якщо ви не знаєте, куди йдете, то швидше за все і не прийдете. Ми живемо у світі, коли дуже важливо себе подати, а для цього необхідно закріпити свої позиції на внутрішньому ринку".

Учасниками анти-конференції стали представники малого та середнього бізнесу: власники, топ-менеджери, експорт-менеджери, інші представники підприємств та організацій. Дехто вже експортує, другі лише планують працювати зі світовим ринком. 

"Я дізнався про те, як шукати клієнтів і вибудовувати стратегію роботи з ними, що не потрібно боятися невдач, а аналізувати їх і йти далі, - розповів учасник конференції, підприємець Костянтин Ягмур. - Для мене це важливо, тому що хочу вийти на європейський ринок і розширити бізнес. До цього моменту мав досвід співпраці лише з російським ринком". 

Практичні знання підприємці отримували під час бізнес-ігор та майстер-класів. А також мали можливість отримати індивідуальні консультації тренерів. 

"Потрібно готуватися до переговорів, тоді вихід на експорт і міжнародні ринки буде набагато коротше і приємніше, - каже бізнес-тренер Жанет Падалко. - Про це я не тільки розповідаю іншим, але і застосовую сама в своєму бізнесі ".

Також від виконавчої директорки Канадсько-Української ТП по Україні Емми Турос підприємці дізналися про особливості експорту до Канади, а консультант з розвитку експорту компанії COIN Юрій Луценко розповів про експорт до Японії.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємцям-переселенцям пропонують пільгові кредити на створення бізнесу