• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вірити в себе: як підприємниця з Краматорська створила успішний бізнес на млинцях

Вірити в себе: як підприємниця з Краматорська створила успішний бізнес на млинцях

Підприємиця Наталя Зюбанова
Підприємиця Наталя Зюбанова

Понад рік у Краматорську працює родинна млинцева “Pancakes”, власниця якої пройшла цікавий шлях до втілення своєї мрії.


До того, як відкрити свою улюблену справу, Наталя Зюбанова 13 років пропрацювала на різних посадах на державній службі, повідомляє «Бізнес - Схід».

Жінка мала великі шанси кар’єрного росту, але вибрала самостійний розвиток і власний бізнес.  Чоловік з дітьми підтримали її, адже втримати творчу та дієву матусу та жінку вдома було неможливо. Майже одразу після звільнення з держслужби Наталя вже відвідувала різні тренінги та семінари, які допомогли в реалізації мрії.

«Спочатку я вирішила написати заявку на грантову підтримку по своєму хобі - я обожнюю шити та вишивати, - розповідає Наталія Зюбанова. - Але такий бізнес-план ПРООН не підтримав. Але для мене це був великий досвід роботи з грантодавцями. Я продовжила пошук цікавої ідеї для власної справи».

«Мандруючи по країнам, звертала увагу на різні формати кафе та ресторанів. І більш за все мені сподобалася одна млинцева».

Цей заклад так вразив українку, що повернулася вона додому з новою ідеєю власної справи. Два роки тому Наталя написала заявку на отримання гранту від ПРООН на створення родинного кафе - млинцевої “Pancakes”. Успішно захистила цю бізнес-ідею та в 2018 році, отримавши гроші, нарешті відкрила власну справу.

«Мені здавалося, що найскладніше написати бізнес-план та захистити його, - каже власниця кафе. -  Але труднощі почалися після відкриття. На першому етапі було дуже важко знайти команду активних, творчих та відповідальних працівників. Непросто, але мені вдалося цю перепону здолати і знайти людей, з якими комфортно працювати та розвиватися. Наразі у мене невеличкий штат: повар, бариста та ще два працівники».

Невеликий затишний заклад Наталі в Краматорську пропонує відвідувачам головний "козир" свого меню – млинці з різноманітними начинками, морозивом, а також 100% натуральністю. Готують тут млинці “Велетні” або “ХL” - єдині у всьому місті.

«У нас найсмачніші, та найоригінальніші млинці, - розповідає власниця кафе. -  Перед відкриттям, я запросила професійного шеф - кухаря, який працює на міжнародних лайнерах. Він підготував рецептуру для нашого закладу та навчив моїх кухарів всім тонкощам. Це була незабутня подія».

Наталя Зюбанова завжди мріяла створити родинне затишне кафе, де можна було б проводити час зі всією родиною. Відчуття безтурботності та тепла, радості та щастя створюють усім креативним колективом.  

“Наші млинці символізують собою сонце, достаток, багатий урожай, здорових дітей і щасливе сімейне життя, чого і нашим гостям ми завжди бажаємо, - каже Наталя. - Ми активно беремо участь у багатьох соціальних проєктах та акціях. Нещодавно підтримали челендж «Допомога дітям Донбасу». Наш молодий, креативний коллектив завжди реалізує цікаві та корисні ініціативи”.

РОДИННЕ КАФЕ «PANCAKES»

м.Краматорськ, вул. Двірцева, 38. тел. 0502151777 

Сторінка в Facebook : https://www.facebook.com/Pancakescafe

Сторінка в Instagram:  https://www.instagram.com/pancakes.cafe

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Вірити в себе: як підприємниця з Краматорська створила успішний бізнес на млинцях