На Донеччині відкрився Центр розвитку стартапів

https://www.president.gov.ua/news/v
https://www.president.gov.ua/news/v

"1991 Mariupol" стане місцем зустрічі інноваторів, молодих талантів, активних громадян, місцевої влади, представників бізнесу та інвесторів.


У Маріуполі в рамках інвестиційного форуму відкрився Центр розвитку стартапів «1991 Mariupol», повідомляється на офіційному  інтернет-представництві Президента України, передає “Бізнес - Схід”.  

«Я дуже радий, що такі події відбуваються саме в Маріуполі, і ми починаємо. Я думаю, що у нас буде «парад міст» України, де будуть такі самі талановиті люди», – сказав під час урочистого відкриття Володимир Зеленський.

Також він привітав авторів стартапів з відкриттям центру.

«Ми шукаємо таких людей. Їх дуже багато в Україні, і це круто. Ми вас вітаємо з відкриттям і будемо допомагати, інвестувати в людей», – зазначив Зеленський.

Також Президент  ознайомився зі стартапами, що їх представили молоді підприємці. Зокрема, це проєкти, спрямовані на боротьбу з корупцією, спрощення надання адміністративних послуг та підвищення прозорості роботи органів влади.

Планується, що «1991 Mariupol» стане центром  розвитку стартапів на сході України та новим простором для навчання й розвитку ІТ-ініціатив регіону.

Проєкт ініціювала українська технологічна організація SocialBoost.

Напрями роботи  «1991 Mariupol»: акселераційні та освітні програми для молоді, підприємців та ІТ-фахівців, програма ІТ-стажування для студентів при місцевій адміністрації та підприємствах, спільні програми з міською адміністрацією та профільні заходи, коворкінг-простір для роботи молодих стартап-команд та ІТ-підприємців з доступом до спеціальних технічних та не технічних партнерських умов.