• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • "Не здавайтесь!": підприємці з Маріуполя перемогли натиск нечесних правоохоронців та відстояли свій бізнес

"Не здавайтесь!": підприємці з Маріуполя перемогли натиск нечесних правоохоронців та відстояли свій бізнес

Підприємниця Кристина Воєвутко
Підприємниця Кристина Воєвутко

Під час відкриття автозаправної станції підприємці з Маріуполя стикнулися з протидією місцевих правоохоронців, які робили все, щоб АЗС не працювала.


Родина Воєвутків із Маріуполя розвиває мережу власного багатофункціонального автозаправного комплексу, повідомляє «Бізнес – Схід».

На ринку Донеччини підприємці працюють майже 10 років. Родина мала одну АЗС з якісним паливом за доступними цінами. Клієнтам подобалося це співвідношення якості та ціни.

Нещодавно підприємці зважилися відкрити ще одну АЗС на виїзді з Маріуполя, але стикнулися з протидією місцевих правоохоронців.

«Вони переслідували свої комерційні інтереси і не давали нам відкрити цю точку, - розповідає Воєвутко Кристина. - Документи у нас були в порядку. Але наша позиція працювати у правовому руслі, не порушуючи закон, багатьом не подобалася».

Також нікому не потрібна була конкуренція на ринку АЗС Маріуполя. Коли чисельні перевірки підприємців не дали результату, правоохоронці задіяли місцеве телебачення, на якому вийшов сюжет, що ця автозаправна станція нібито незаконна.

Такий матеріал обурив клієнтів родини Воєвутків і люди почали боротися з системою разом з підприємцями. Їм вдалося спростувати наклепи і за допомогою юристів створити статтю з реальними фактами щодо законної діяльності нової АЗС.

«Я вважаю, що ми стали прикладом для всіх підприємців, що не потрібно здаватися і опускати руки, - зазначає Кристина. -  Не здавайтеся. Потрібно просто бути впевненими у собі і у своїй правоті. Діяти згідно з чинним законодавством. У Маріуполі мене зустрічали та питали: "Це ваша заправка? Ми приїхали подивитися на тих, хто бореться з ганебною системою».

Історія родини Воєвутків дійсно стала відома багатьом. І саме це не тільки підтримало підприємців, а і зробило додаткову рекламу їх бізнесу. Так у них з'явилися нові клієнти. Згодом натиск на бізнес припинився. Наразі підприємці продовжують розвивати власну справу і створювати комфортні умови для клієнтів.

«Зараз ми плануємо відкрити кафе на нашій АЗС, - розповідає підприємниця.  - Ми хочемо, щоб це був не просто фастфуд та звичайна кава. Для тих, хто довгий час знаходиться у дорозі, буде можливість скуштувати домашню їжу: першу, другу страву, різноманітну випічку. Ми хочемо найняти баристу, який приготує смачну, запашну каву нашим клієнтам. Щоб реалізувати цю ідею, ми подали заявку на отримання гранту. Дуже сподіваємось, що в нас все вийде».  

Пройшовши нелегкий шлях, родина Воєвутків мріє гідно конкурувати з великим мережами АЗС.

«До нас приїжджають з Маріуполя, щоб заправитися якісним та недорогим паливом. Заправившись один раз, залишаються нашими постійними клієнтами. Репутація дуже важлива для нас», - кажуть підприємці.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • "Не здавайтесь!": підприємці з Маріуполя перемогли натиск нечесних правоохоронців та відстояли свій бізнес