• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Керівник танцювального центру в Маріуполі зробив бізнес на власному захопленні

Керівник танцювального центру в Маріуполі зробив бізнес на власному захопленні

Микола Дерновий/фото з особистого архіву
Микола Дерновий/фото з особистого архіву

У Маріуполі Донецької області можна навчитися сучасній хореографії у будь-якому віці.


Підприємець Микола Дерновий створив танцювальний центр та  розвиває танцювальну культуру в Маріуполі, повідомляє «Бізнес-Схід».

«Я займаюся танцями з самого дитинства, вже майже 23 роки, — розповідає Микола. — 10 років був викладачем спортивних бальних танців. Своє захоплення зробив успішним бізнесом. У мене є можливість суміщати свою улюблену справу і бізнес, тобто заробіток.  Але якщо людина, яка ніколи не займалася танцями, захоче відкрити танцювальну студію, йому це буде зробити дуже складно. Звичайно ж, простіше відкрити бізнес у сфері танців людині, яка вже танцювала і знає всі особливості цієї справи».

Розпочиналося все з невеликого танцювального клубу. Там навчали підлітків сучасним танцям, маленьких дітей — хореографії. Згодом Микола Дерновий та його команда вирішили створити сучасний танцювальний центр, де не тільки навчають танцям, а і розвивають танцювальну культуру для всіх вікових категорій.

«У нашому центрі мі організовуємо різноманітні авторські заходи, — каже керівник. — Проводимо майстер-класи з відомими педагогами, беремо участь у різних танцювальних флешмобах. Себе ми називаємо танцювальним простором, тому що ми стали більше ніж звичайна школа танців».

У Маріуполі є певна складність з танцювальними студіями. Як правило, приймають дітей з маленького віку, а можливості займатися танцями підліткам та дорослим не має. Головний меседж танцювального центру Миколи Дернового – «Ми навчимо танцювати всіх!»

«Ми намагаємося прищеплювати культуру до сучасних танцювальних напрямків старшу вікову категорію, — продовжує Микола Дерновий. — Це такі напрямки як хіп-хоп, контемпорарі, джаз-фанк. У великих містах це вже давно практикується. У нас є групи, де займаються люди, кому вже за 35 років».

Підприємець мріє отримати грант на розвиток свого бізнесу, тому активно бере участь у різних тренінгах від ПРООН. Бо танцювальний бізнес нічим не відрізняється від звичайного. Потрібно сучасне обладнання, інвентар. Для того, щоб залучити більшу аудиторію, необхідний якісний сервіс.

«Ми намагаємося зробити Маріуполь сучасним танцювальним містом, — каже Микола. — Наші вуличні танці та батли дуже популярні. Намагаємось організовувати креативні заходи.  Нещодавно запрошували на свій майстер-клас  відомого танцюриста  Богдана Ухова. В Україні його знають по проєкту “Танцюють всі!”

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Керівник танцювального центру в Маріуполі зробив бізнес на власному захопленні