Відтепер ФОПам здавати податкові звіти можна через месенджери

https://www.pexels.com/
https://www.pexels.com/

ФОПам подати звіт в податкову тепер можна за 3 хвилини за допомогою Опендатаботу.


Тепер, коли настане час робити звіт, підприємцям достатньо відповісти на кілька простих запитань та підписати ЕЦП – і звіт буде у податковій, повідомляє “Бізнес -Схід”.

Це стало можливим завдяки нововведенню Опендатабота - сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Кожен ФОП мусить регулярно подавати звітність до податкової служби. Якщо пропустити належний термін, то можна отримати штраф чи втратити статус платника єдиного податку. Окрім того, багато ФОПів працюють не за місцем реєстрації, тому візит до свого відділення податкової означає додаткові часові та грошові витрати.

«Щоби вчасно подати звіт, ви можете найняти бухгалтера на аутсорсингу або скористатися платними онлайн-сервісами з ведення бухгалтерії. Однак обидва ці варіанти вимагають щомісячних витрат, котрі можуть виявитися суттєвими для дрібного підприємця. Можливість легко і безкоштовно зробити звіт самому в електронному вигляді економить час і кошти та робить ведення бізнесу простішим», – говорить Олексій Іванкін, засновник Опендатабот.

Як здати податковий звіт в Опендатабот?

 1.Додайте Опендатабот в Telegram, Viber aбо Messenger.

2.Відправте боту свій ідентифікаційний код.

 3.Натисніть кнопку «Подати звіт».

 4.Відповідайте на запитання. Вам потрібно буде ввести свій оборот, суму сплаченого податку та підписати звіт ЕЦП.