Підприємці з Донбасу під час «Схід-Експо» провели успішні перемовини та знайшли нових партнерів

фото Донецька ТПП
фото Донецька ТПП

Донецька торгова-промислова палата організувала для учасників виставки «Схід-Експо» у Києві перемовини у форматі B2B (business to business) — «від бізнесу до бізнесу».


Для участі у перемовинах з підприємцями Донеччини, Луганщини та Запоріжчини були запрошені представники українських бізнес-об'єднань та підприємств, повідомляє «Бізнес-Схід».

Під час B2B перемовин одну з найбільших аудиторій підприємців зібрала Українська Асоціація Меблевиків. Виробники меблів зі Сходу України отримали професійні поради та обговорили можливості майбутньої співпраці.

Також учасники виставки зацікавили представників Черкаського шовкового комбінату. Особливо активними були підприємці з текстильного кластеру Донеччини, які вже мають успішний досвід у своєму напрямку.

«Робота із B2B клієнтами — достатньо складний процес, який вимагає постійного вдосконалення і створення привабливих умов співпраці, — зазначає директорка департаменту міжнародного співробітництва Донецької ТПП Віра Рудич. — У роботі з B2B потрібно не просто постійно триматися на плаву, а гребти, не покладаючи рук, доводячи унікальність свого бізнесу і його необхідність клієнту».

На зустрічі B2B мультибрендова платформа «Всі свої», яка об’єднує велику кількість українських виробників, активно налагоджувала зв’язки з підприємцями зі Сходу України. Основні напрямки: «Одяг. Взуття. Аксесуари», «Гастрономія», «Дім та декор», «Діти».

«На платформі B2B я зустрічалась з представником платформи «Всі свої», — розповідає Анна Яшина, керівниця студії «TorCraft» зі Слов’янська. — Нам детально розповіли як працює ця платформа, як зареєструватися в нашому напрямку бізнесу, з чого починати. У них є мережа магазинів, маркетинг та інтернет-майданчик. Для підприємців Донеччини — це маса можливостей представити та реалізовувати свою продукцію. Після «Схід-Експо» я теж зареєструюся там, щоб знайти нових клієнтів».    

Після завершення виставки «Схід-Експо» підприємці продовжують роботу по налагодженню співпраці з ймовірними партнерами. Остаточні результати очікуються найближчим часом.