Як підприємниця з Сєвєродонецька створила унікальний бізнес на надувних санчатах

фото з особистого архіву
фото з особистого архіву

Тюбінг по-українськи: історія успіху «Ульотних ватрушок».


Підприємниця з Сєвєродонецька знайшла свою унікальність та створила успішний бізнес, повідомляє «Бізнес-Схід».

Тюбінг, надувні санчата, шайба, плюшка – як тільки не називають новітній вид дитячих, а може і не тільки дитячих, зимових розваг.

Наталя Винокурова із Сєвєродонецька вирішила завдяки такій новинці зробити свій власний бізнес-проєкт і назвала його «Ульотні ватрушки».

«Треба розуміти, який у вас ринок збуту, наскільки ви унікальні, — впевнена Наталя. — Придумати щось нове — реально. В Україні повно шкарпеток, але ваші можуть бути краще: з написами, з фото, з якоюсь фішечкою. Будь-який товар можна зробити унікальним, навіть санки».

Компанія Наталі займається пошиттям тентів, а в минулому році почала виготовляти надувні санчата: автомобільні шини вставляються у спеціально виготовлені чохли. Всі у захваті від «Ульотних ватрушок», вони ковзаються дуже легко і швидко, з чудовою амортизацією, а ще їх можна використовувати влітку на річці чи морі.

Підприємниця продає свій товар переважно через інтернет і вже серйозно задумується про вихід на ринки Європи та США. Наталя опитувала покупців, що не так, чим доповнити, вносила зміни у виробництво, тестувала.