• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Боротьба з корупцією та покращення бізнес-клімату: у Маріуполі стартує конкурс грантів

«Будь вільним — твори як художник»: підприємець із Донеччини зламав стереотипи рутинної роботи за ноутбуком

Олексій Чебаненко
Олексій Чебаненко

Підприємець Олексій Чебаненко розробив унікальний дизайн меблів для роботи, які покращують здоров’я.


Власник столярного дому в Костянтинівці, переселенець, підприємець Олексій Чебаненко кинув виклик сидячій роботі створивши інноваційний виріб для тих хто працює за ноутбуком, повідомляє «Бізнес-Схід».

Олексій Чебаненко довгий час працював викладачем фізики, але завжди мріяв бути вільним та займатися улюбленою справою. Він знав, що зможе бути більш ефективним. Мріяв вести рухливий спосіб життя, мандрувати, але водночас займатися власним бізнесом. Тому одного разу він пішов з освіти та почав займатися столярною справою — виготовляв вироби та меблі з деревини. Але і цього йому було замало, тому майстер розробив спеціальну підставку для тих, хто багато часу працює за ноутбуком.    

«Перш за все, для мене була дуже важлива свобода, — зазначає Олексій. — Свобода руху, думок, ідей, для мене все це дуже важливо. І ця мрія якраз відобразилася в моїй розробці. Цей виріб відображає наші цінності, які ми вкладали в свій бізнес. Займаючись улюбленою справою,  в мене з’явився слоган «Будь вільним — твори як художник!».

Ідея створити виріб виникла після того, як знайома-фрілансерка попросила зробити їй зручну підставку для роботи за ноутбуком. Вона сидячі працювала цілий день дома і бажала додати руху в своє життя. Тоді Олексію прийшла ідея створити мобільну підставку, яка легко переміщується з одного місця в інше.  

«Найбільш природнє положення тіла людини - це стоячи і в русі, — говорить підприємець. — При розробці підставки ми це врахували. Крім того, наш виріб дає більше свободи для людей, які працюють фрілансерами. Можна не обмежуватись офісом, а максимально ефективно використовувати свої ресурси — розумові та фізичні. У теплу пору року працювати на природі. Зазначу, що підставка дуже компактна, її легко помістити в машині. Завдяки цій розробці можна працювати там, де нам подобається, де приходить натхнення. Бо в офісі швидко настає вигорання, іноді бракує креативних ідей».    

Олексію Чебаненку довелося багато попрацювати, аби створити ідеальну та особливу конструкцію. Прототипом для його виробу стала лампа на тринозі. Він розробив необхідні креслення та моделі, продумавши кожну деталь.

«Ця підставка буде корисна великому сегменту людей, бо у кожного свій зріст, — розповідає майстер з Донеччини. — Його можна відрегулювати як під дитину, так і під дорослу людину. На світовому ринку вже ця технологія працює. Наприклад, співробітники провідних компаній Google і Facebook почали відмовлятися від столів і стільців, запевняючи, що працювати стоячи набагато ефективніше. Головною причиною відмови від звичайних столів і стільців співробітники компаній називають те, що при роботі стоячи відчувається сильний прилив енергії і підвищення працездатності».

Перша реакція людей на інноваційний виріб — це щось нове, і вони не розуміють, як це працює. Прикладом цього стала презентація підставки майстра з Донеччини у Києві на щорічній виставці «Схід-Експо 2019». Олексій не лише розповідав потенційним покупцям про користь праці стоячи, а і давав можливість це спробувати на собі та зрозуміти переваги винаходу.  

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Боротьба з корупцією та покращення бізнес-клімату: у Маріуполі стартує конкурс грантів