Гранти для підприємців в галузях ІТ-послуг, виробництва меблів, переробки харчових продуктів та аудіовізуальної продукції

https://unsplash.com/photos/QckxruozjRg
https://unsplash.com/photos/QckxruozjRg

Програма USAID Ukraine надасть грантову підтримку в розмірі 3 125 000 грн альянсу підприємців.


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки на впровадження однієї грантової діяльності, пов’язаної з формуванням експортного альянсу, повідомляє “Бізнес - Схід”.

Експортний альянс – це платформа для співробітництва підприємств, що мають амбіції до підвищення інтернаціоналізації свого бізнесу.

Галузі, які цікавлять грантодавців:

-ІТ-послуги
-виробництво меблів
-переробка харчових продуктів
-аудіовізуальна продукція

Загальна сума проєкту - 3 125 000 грн.

Кінцевий термін подання заявок: 31 січня 2020 року

Документи необхідні для подання заявки:

1) Грантова заявка (Додаток A);

2) Деталізований бюджет гранту (Додаток B);

3) Свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; 

4) Необхідні засвідчення (Додаток D):

o заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);
o заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).

Заявки в рамках цього проєкту прийматимуться від зареєстрованих в Україні приватних підприємств та неурядових організацій. Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Будь ласка, надсилайте всі запитання щодо цього запиту на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-008» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей запит на подання грантових заявок (ЗПЗ) разом з формою грантової заявки у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1ZFLeU8Vn1E8bLqC0DKJaBEhcZZn35Eka.

Деталі можна дізнатися за посиланням:  http://bit.ly/35neWhG