Підприємців Донеччини запрошують до визначення пріоритетних напрямків малого та середнього бізнесу

фото
фото "Бізнес - Схід"

У Донецькій області відбудеться національна конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».


Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує взяти участь у Національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами», повідомляє «Бізнес-Схід».

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Основною метою проведення Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Планується розгляд та обговорення наступних питань:

аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємців.

До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Початок роботи Конференції - 5 грудня 2019 року о 10.00 в «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 3-А, Сад Бернацького). Реєстрація учасників - з 9.00.

У випадку зацікавленості щодо участі, необхідно проінформувати організаторів не пізніше ніж 1 грудня 2019 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo.
Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).