Торгова місія до Туреччини: можливість для підприємців Донеччини розвинути імпорт своєї продукції

http://dia.dp.gov.ua/
http://dia.dp.gov.ua/

Представників малих та середніх підприємств в секторах аграрному та продуктів харчування запрошують зареєструватися для участі у Торговій місії до Туреччини.


Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи ЄС ЕU4Business запрошує представників українських малих та середніх підприємств в секторі агро та продуктів харчування зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Туреччини, яка відбудеться 10-12 лютого 2020 року у Стамбулі, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України, зазначено на офіційному сайті Краматорської міської ради, повідомляє «Бізнес-Схід».

Метою місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширенню присутності компаній на ринку Туреччини через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами шляхом проведення індивідуальних зустрічей у форматі В2В.

До бізнес-делегації, шляхом конкурсного відбору, буде обрано десять компаній, які отримають індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними турецькими партнерами, заплановані іноземним консультантом для кожної компанії окремо: вивчення та аналіз торгових можливостей Туреччини на місці, тренінг щодо ведення В2В перемовин та рекомендації щодо виходу на локальний ринок; візити на підприємства та/або до торгових мереж та обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовують ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування.

Зареєструватися та дізнатися більше про участь у торговій місії до Туреччини можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/w0g8m6.

Реєстрація триває до 27 листопада 2019 року включно.

Контактна особа: Ірина Онікієнко (ionikienko@fsr.org.ua), організатор та керівник торгової місії до Туреччини.