ЄБРР і ЄС вкотре фінансово підтримають малий та середній бізнес в Україні

https://www.pexels.com/de-de/suche/business%20%20helpp/
https://www.pexels.com/de-de/suche/business%20%20helpp/

Представники малого бізнесу в Україні зможуть скористатися новими фінансовими можливостями у розмірі до 120 мільйонів євро у рамках програми, що її організували ЄС, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та його банки-партнери.


Мета ініціативи EU4Business – поліпшити доступ малих і середніх підприємств України до фінансів і бізнесових знань за допомогою консультаційних послуг, фінансування та навчання. Також ініціатива допомагає бізнесу створювати робочі місця, надаючи йому нові навички та підтримуючи його амбіції з експорту своєї продукції на найбільший сусідній ринок, а саме єдиний ринок ЄС, як зазначається на офіційному сайтіEU4Business який нараховує понад 500 мільйонів споживачів, зазначається на офіційному сайтіEU4Business,  повідомляє “Бізнес - Схід”.

Малі підприємства в Україні отримають нові можливості фінансування в розмірі до 120 мільйонів євро (еквівалент) в місцевій валюті в рамках програми фінансування, організованої ЄС, ЄБРР та його банками-партнерами. Нові засоби в місцевій валюті забезпечать еквівалент майже 70 мільйонів євро і нададуть фінансування в рамках ініціативи EU4Business.
Кошти будуть надані місцевим малим підприємствам для інвестицій і використання оборотних коштів. МСП стимулюють місцеву економіку і створюють майже 80 відсотків робочих місць в країні. Кредити в місцевій валюті захистять їх від волатильності обмінного курсу.
Ініціатива EU4Business спрямована на поліпшення доступу українських МСП до фінансів і знань бізнесу за допомогою своїх консультаційних послуг, фінансування і навчання. Це також допомагає МСП створювати робочі місця, оснащуючи їх новими навичками та підтримуючи їх амбіції експортувати на найбільший сусідній ринок — єдиний ринок ЄС — понад 500 мільйонів споживачів.
«Поряд з практичними порадами про те, як отримати доступ до єдиного ринку ЄС і як продавати свої продукти, однією з основних цілей ініціативи EU4Business в Україні є поліпшення МСП», сказав Посол Матті Маасікас, глава Представництва ЄС в Україні

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в 1993 році Банк взяв на себе зобов'язання виділити майже 13,6 млрд. Євро в рамках 432 проєктів в країні.