У квітні 2020 року меблева галузь України вийде на новий рівень

https://www.facebook.com/groups/vz.plus.members/?epa=SEARCH_BOX
https://www.facebook.com/groups/vz.plus.members/?epa=SEARCH_BOX

Меблева В2В виставка Furniture of Ukraine Business Expo: можливість для підприємців-меблевиків.


У квітні 2020 року Українська Асоціація Меблевиків спільно з Євроіндекс зробить прорив в меблевій галузі України в рамках першої та єдиної меблевої В2В виставки Furniture of Ukraine Business Expo, повідомляє «Бізнес-Схід».

З 7 по 9 квітня 2020 року УАМ в партнерстві з Євроіндекс організовує першу та єдину в Україні меблеву байєрську виставку, присвячену лише українським меблям та дизайну - Furniture of Ukraine Business Expo.

«Меблева галузь України в одному місці: тисячі квадратних метрів для кращих колекцій меблів України різних цінових сегментів, призначення та дизайну», - йдеться в описі заходу.

Крім того, Кабінет Міністрів України провів нараду з питань обговорення планів на проведення та організацію виставок і ярмарок за участі України за кордоном у 2020 році із заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торгового представника України Тарасом Качкою.

Позиція УАМ полягає в тому, що варто перенести фокус на Україну й проводити міжнародні виставки тут.

«У нас проблема, що люди не сприймають Україну, як державу, — зазначає президент УАМ Володимир Патіс. — Ми не продаємо меблі, ми продаємо деревину. Коли люди приїжджають, бачать, що у нас європейська країна — чиста, толерантна, з класною гастрономією – це зовсім інший продукт. Тобто так ми продаємо ядро продукту, але весь продукт – це Україна. І ми бачимо, навіть за останній рік по тим торгівельним місіям, які ми робили разом з Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», ми бачимо, який ми отримали результат в конкретних угодах. Але ці угоди відбулися тому що усі з ким ми познайомились, вони приїхали в Україну».

Тарас Качка висловив свою думку щодо цієї позиції: «Я повністю підтримую, якщо є для цього можливості, потенціал; тобто, індустрію представляти, сюди запрошуючи байєрів, партнерів і так далі. Це набагато дієвіше з точки зору презентації країни. Тому що на словах пояснити, що Україна - це цивілізація, то це - складніше. Нам дуже важливо залучитись підтримкою з боку держави, міжнародних та національних партнерських організацій, посольств та торгово-промислових палат для того, щоб ця виставка вдалась і прорив відбувся, тому ми й надалі будемо працювати, аби привезти клієнтів українським меблевикам та дизайнерам й створити в Україні краще меблеве середовище. Тому що меблевик це круто!».