У Краматорську обговорили можливість організації грантової допомоги підприємцям міста

фото Краматорська міська рада
фото Краматорська міська рада

У Краматорську для малого та середнього бізнесу планують інвестиційну підтримку


26 листопада у виконавчому комітеті Краматорської міської ради відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, повідомляє “Бізнес - Схід” з посиланням на сайт Краматорської міської ради..

В заході прийняли участь спеціалісти з розвитку програм та трудових ресурсів Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», представники малого і середнього підприємництва, закладів вищої та професійно-технічної освіти, керівники структурних підрозділів міської ради, депутати міської ради.

На засіданні обговорювали питання щодо можливості отримання технічної допомоги та інвестиційної підтримки мікро-, малим та середнім підприємствам (ММСП) та навчальним закладам міста шляхом участі у проекті USAID «Економічна підтримка Східної України». Це надасть можливість партнерам отримувати та використовувати передові технології, відбудовувати бізнес, розширювати його на нові ринки, підвищувати його потенціал.

Зустріч пройшла у форматі дієвого діалогу, де присутні торкнулись питань щодо популяризації та поширення позитивного досвіду підприємництва та відзначено вагомий внесок саме підприємців в економічний і соціальний розвиток міста.