• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • “Щоб чоловіки були у тренді” - переселенка заснувала у Маріуполі барбершоп

«Моя велика місія: створити для кожної жінки ідеальне пальто», — підприємниця Олена Король

власне фото
власне фото

У прифронтовому Покровську на Донеччині підприємниця розвиває модну індустрію, запустивши власне виробництво пальт.


Олена Король започаткувала власну брендову марку та відкрила ательє з індивідуального пошиття жіночих пальт у прифронтовому Покровську на Донеччині, повідомляє «Бізнес-Схід».

Маючи економічну освіту, Олена завжди бажала займатися фешн-індустрією. Закінчивши курси стилістів, зареєструвала свій ФОП, а згодом відкрила модельне агентство,яке передала партнерам в управління,наразі агенція працює без неї вже три роки  Маючи безліч творчих ідей, які хотілося втілити в життя, підприємниця вирішила створити ательє з пошиття жіночих пальт.

«Пальто — це дуже жіночний, універсальний верхній одяг, який ніколи не виходить з моди, — розповідає Олена Король. — Для мене це показник стилю, вічної класики. З модою пальто може змінюватися, бути динамічним, яскравим, таким, що провокує. У ньому дуже багато інтерпретацій. В першу чергу, я хочу допомагати людям в підборі та створювати одяг з урахуванням особливостей їх фігури та стилістичних побажань».

Споконвіку шити собі індивідуальний одяг у кравця вважалося престижніше, ніж купувати готовий. Це було дорожче, зате якісніше, а крім того, допомагало сформувати свій унікальний стиль. Сьогодні немає проблем з покупкою готового одягу, але більшість людей все ж віддають перевагу індивідуальному шиттю. Адже зшита на замовлення одежа завжди сидить краще і можна бути впевненим, що вона в одному екземплярі.

«Ідею, що я хочу шити, виношувала давно, — зазначає власниця ательє. — Допомогли мені реалізувати мій стартап тренінги від ПРООН, саме там зародилась концепція та назва мого майбутнього ательє. Моєму бізнесу тільки 5 місяців, але в нас є вже перша колекція, яку ми успішно презентували в Києві на виставці «Схід-Експо 2019». Я не обмежуюся тільки тим, що пропоную, наразі я більше націлена на індивідуальну роботу з клієнтом, щоб кожній дівчині, кожної жінці підібрати саме то пальто. Тому і назва ательє «ТОПАЛЬТО». Наша команда не шиє «на склад», тільки за потребою. Матеріали та фурнітуру замовляємо за кордоном, звісно співпрацюємо і з українськими виробниками, але якісні тканини все ж за кордоном».

У творчому розумінні Олени Король пальто може бути не тільки зимовим, осіннім, весняним, але і літнім. Для неї будь-який вид сукні — це теж пальто. Підприємниця створює індивідуальні ескізи, а її команда, з різних куточків країни, втілює їх у життя. На разі Олена реалізує свої мрії, одна з них — це запуск експериментального цеху, невеличкого виробництва у Покровську.

«Крім роботи над новими колекціями пальто, ми знаходимося в пошуку нових напрямків для розвитку, — зазначає підприємниця. — Нещодавно ми виграли грант від ПРООН в рамках підтримки малого та середнього бізнесу на Сході України. Закупили нове обладнання для шиття. Це дає нам можливість запустити повноцінне виробництво на місці. Наступний мій крок — створити онлайн-ательє, таку собі інтерактивну дизайн-платформу. На цьому сайті будь-яка жінка може сама розробити собі індивідуальне пальто по своєму бажанню. А ми це пошиємо. Наша команда працює зараз з пошуку партнерів в цьому напрямку. Залучаємо інвестиції. І будемо втілювати в життя. Моя велика місія: створити для кожної дівчини, кожної жінки своє ідеальне пальто».

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • “Щоб чоловіки були у тренді” - переселенка заснувала у Маріуполі барбершоп