Добірка кращих українських бізнес-шкіл для підприємців

фото: http://artukraine.com.ua/
фото: http://artukraine.com.ua/

Найкраща інвестиція для підприємців — інвестиція у власну освіту.


Відповідаючи на питання підприємців Донбасу «Чи можливо в Україні отримати якісну бізнес-освіту?», редакція сайту «Бізнес- Схід» підготувала добірку 10 кращих українських шкіл для підприємців, які бажають розвиватися.

Традиційно під бізнес-освітою розуміють програми МВА (Магістр ділового адміністрування). Від звичайних навчальних закладів бізнес-школи відрізняються тим, що мають тісні зв’язки з діловою спільнотою. Як правило, викладачі бізнес-шкіл — це успішні підприємці або відомі консультанти. Також бізнес-школи співпрацюють з міжнародними школами, пропонують міжнародні сертифікати за проходження навчання, тому якість освіти завжди на високому рівні.

В Україні діють понад 30 різних бізнес-шкіл, які надають знання підприємцям. Всі вони різняться по рівню освіти, по вартості навчання, по критеріям відбору учасників програм. Всі дають знання по спеціальностям «Менеджмент», «Управління персоналом», «Фінанси».

Безумовними лідерами всіх рейтингових служб є Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs) та Міжнародний інститут менеджменту «МІМ-Київ». На Західній Україні лідерство за Львівською бізнес-школою (LvBS), яка діє при Українському Католицькому Університеті.  

Повноцінна програма MBA — це велика інвестиція часу, сил та грошей. Але при правильному виборі програми і реальній готовності вчитися, вона окупиться досить швидко, бо сила бізнесу та головна інвестиція — це інвестиція в себе.

ТОП-10 кращих бізнес-шкіл в Україні

1. Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs).

«Школа для лідерів, які хочуть змінити себе та покращити свій бізнес».

Києво-Могилянська бізнес-школа поєднує ефективні світові підходи, ідеї, знання з українським досвідом і практикою. Всі викладачі — практики, які на власному досвіді знають як успішно працювати в українському бізнесі.

Kmbs є партнером міжнародних бізнес-шкіл Limak Austrian Business School, Rotterdam School of Management, Erasmus University, Kozminski University.

2. Міжнародний інститут менеджменту «МІМ – Київ».

«МІМ – Київ» — це якісна бізнес-освіта для менеджерів всіх рівнів, завдяки чому всі співробітники компанії можуть розмовляти на одній мові, ставити спільну мету розвитку бізнесу та досягати її.

Навчання в «МІМ – Київ» — це навчання практикою: ділові ігри, «живі кейси», консультаційні та індивідуальні проєкти, основані на проблемах реального бізнесу.

3. Львівська бізнес-школа (LvBS).

LvBS — це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту та відповідальну бізнес-спільноту.

Реалізують програму для власників бізнесу, які прагнуть до особистого розвитку, напрацьовують інтелектуальний капітал бізнесу країни. Активно проводить кафе-семінари, майстер-класи, круглі столи, обговорення та навчальні програми.  

4. Бізнес-школа КРОК (BSK).

BSK-Бізнес-школа КРОК — нова  практико-орієнтована бізнес-школа, метою якої є підготовка лідерів вітчизняного бізнесу з цілісним розумінням бізнесу та формування ключових управлінських компетенцій, орієнтовані на глобальні тренди у бізнесі.

Всі програми розробляються с урахуванням реалій українського бізнесу, потреб кваліфікованих спеціалістів, менеджерів, керівників компаній.

5. Brain&Lemons.

Brain&Lemons — це територія безперервного росту особистості та бізнесу. Знання та навики, які пропонуються в школі, випробувані на практиці і професійно упаковані в методики та покрокові інструкції.

6. Business Education Alliance.

Це успішний бізнес-освітній альянс, який працює на ринку понад 10 років.

Співпраця з міжнародними фінансовими організаціями (Світовий банк, USAID, IBTCI, TACIS, Кемонікс, PWC), професійними організаціями, в тому числі міжнародними. Бізнес-тренери Альянсу — це, перш за все, практики в області бухгалтерського обліку та аудиту, фінансів, управлінського обліку та оподаткування і права.

7. IIR Business School.

IIR Business School — освітній проєкт, який дає можливість отримати знання від професіоналів-практиків, набути навичок у сферах бізнесу, маркетингу, фінансових ринків, психології впливу, ділового етикету і переговорів, а також інвестувати в якісну альтернативну освіту міжнародного рівня.

8.  Міжнародний інститут бізнесу (МІБ).

Бізнес-школа МІБ створена в 1993 році за рішенням Уряду України, Українською академією державного управління при Президентові України та Фондом Центрально-Європейського університету (Фонд Джорджа Сороса) як центр підготовки фахівців для роботи в умовах ринкової економіки.

Сьогодні МІБ є визнаним лідером бізнес-освіти в Україні, який формує нові стандарти галузі та виводить на ринок інноваційні продукти, що поєднують кращі академічні досягнення західних бізнес-шкіл з вітчизняним досвідом управління бізнесом.

МІБ — перша українська бізнес-школа, акредитована провідною глобальною акредитаційною організацією — Британською Асоціацією МВА (Association of MBAs).

9. International Management Academy (IMA).

International Management Academy (IMA) — прогресивна бізнес-школа, яка вже понад 15 років навчає керівників, ТОП-менеджерів і власників бізнесу. IMA є  ексклюзивним представником Академії AFW Wirtschaftsakademie Bad Harzburg GmbH, м. Бад Гарцбург, Німеччина.

10. Компанія LFS (Leads For Success) , навчання за програмою МБА.

Компанія LFS (Leads For Success) — партнер міжнародної бізнес школи MBA. Школа дає можливість проходити навчання онлайн і офлайн, після закінчення видається диплом міжнародного зразка.