Бізнес України долучається до масштабного всеукраїнського проєкту з озеленення

фото з вільних джерел
фото з вільних джерел

1 000 000 дерев за добу висадять активні підприємці України у березні 2020 року.


Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine», започатковують всеукраїнський проєкт «Озеленення України», про це йдеться на сайті Книги рекордів України, повідомляє «Бізнес-Схід».

Організатори запрошують до участі в проєкті «Озеленення України» усіх бажаючих, хто хоче зробити Україну і планету екологічно чистою та красивою. Метою є привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей.

«В умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас. Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх. Через глобальне потепління, яке веде до зростання рівня Світового океану, деякі міста, острови, навіть цілі країни за кілька десятиліть ризикують опинитися під водою або стати непридатними для життя. Людству нині складно навіть передбачити, з якою швидкістю це відбуватиметься — і навіть, де саме. Враховуючи це все, дерева є вкрай важливими: вони можуть затримувати величезні кількості вуглекислого газу, сповільнюючи глобальне потепління. Ми впевнені, що разом із всією небайдужими людьми, дерево за деревом, зробимо свій внесок у порятунок планети», — зазначає засновник бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук.

Завданнями проєкту «Озеленення України» є:

- висадити 1 000 000 дерев за 24 години;

- сприяти протягом року у висадженні парків та алей;

- провести загальнодержавну інформаційну кампанію;

- організувати освітні воркшопи в навчальних закладах;

- започаткувати міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!».

За детальнішою інформацією можна звернутися до менеджера проєкту Надії Чистяк. Контактний номер телефону: +380 50 663 01 32, + 380 67 878 80 28.