Держпраці перевірить 3000 підприємців: чого чекати від інспекцій

фото з вільних джерел
фото з вільних джерел

Із 1 лютого Державна служба з питань праці розпочала масові інспекції: що очікувати бізнесу від перевірок.


Упродовж 10 робочих днів Держпраці планує перевірити не менше 3 тисяч роботодавців, зазначає пресслужба Мінекономіки, повідомляє «Бізнес-Схід».

Під час інспекції у полі зору будуть роботодавці, які мають найвищий ризик використання незадекларованої праці або ті, хто на час інформаційних заходів мали незадекларованих працівників і не оформили з ними відносини належним чином.

Окрема увага буде приділена сфері торгівлі.

«Сфера торгівлі — одна із найбільш ризикових галузей для використання незадекларованої праці», — кажуть в Мінекономіки.

Відповідно до чинного законодавства інспектор праці може прийти до будь-якого роботодавця в будь-який день та час з метою і перевірити оформлення трудових відносин. Для виявлення незадекларованих працівників, інспектор може безперешкодно проходити до виробничих, службових та адміністративних приміщень роботодавців, знайомитися з документами, ведення яких передбачено законодавством про працю, спілкуватися з працівниками та представниками роботодавця, ставити їм питання та отримувати пояснення.

При виявлені незадекларованих працівників одразу буде відбуватися притягнення до відповідальності.

«Офіційне працевлаштування працівника для роботодавця має чимало переваг. Зокрема, можливість брати участь в державних закупівлях, оскільки одна з умов участі в тендері є наявність офіційно працевлаштованої кількості кваліфікованих працівників», — йдеться у повідомленні.

При цьому, використання праці незадекларованих працівників є грубим порушенням трудового законодавства. У свою чергу, офіційне працевлаштування підвищить престиж та репутацію роботодавця в очах працівників, знизить плинність кадрів, збільшить конкуренцію за робоче місце і допоможе залучити професійні кадри.

Крім того, роботодавець буде застрахований, оскільки саме офіційний трудовий договір є запорукою впевненості працівника у сталості відносин і наявності роботи і доходу. При цьому він фіксує обов’язки сторін, і, зокрема, зобов’язує працівника і роботодавця повідомити про намір розірвати відносини за 14 днів чи 2 місяці відповідно.

Також офіційне працевлаштування працівника захистить роботодавця від недобросовісної конкуренції.

Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, за порушення законодавства про працю встановлено штрафи на суму від 1-30 мінімальних заробітних плат (4723 – 141 690 грн).

Розмір санкції за порушення законодавства про працю (незадекларований працівник, факт підміни трудового договору цивільно-правовим/договором про стажування, виплати заробітної плати в конверті, виплати винагороди працівнику без нарахування/сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, фактичного використання праці працівника повний день, при оформленні його на неповний робочий день) складає 10 мінімальних заробітних плат, що у 2020 році дорівнює 47 230 грн.

Вчинення такого порушення повторно протягом двох років обійдеться роботодавцеві вже у 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, що складатиме 141 690 грн.

При цьому розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить 22% від розміру нарахованої заробітної плати працівника, що з урахуванням її середньомісячного розміру за 2019 році у 10 497 грн становитиме 2 309 грн в місяць, або 27 708 грн в рік.