• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Наші в Берліні: виробники фруктів, овочів та салатів з Донеччини підкорюють Європу

Наші в Берліні: виробники фруктів, овочів та салатів з Донеччини підкорюють Європу

Фото: Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України»
Фото: Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України»

Виробники Донеччини налагоджують контакти на міжнародній виставці «FRUITLOGISTICA 2020».


Три компанії з Донецької області беруть участь у найбільшій міжнародній плодоовочевій виставці у Берліні, яка триває 5-7 лютого. Про це повідомляє Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України", передає «Бізнес-Схід».

Представники підприємств «Перспектива» (Добропілля), «Сади Донбасу» (Костянтинівський район) та «ВСЕСТО» (Лиман) під час заходу дізнаються про пакування, вимоги до маркування, сертифікації продукції, передпродажну підготовку, щоб вивести свій продукт на міжнародні ринки.

Виробники фруктів, овочів та салатів з Донецької області знайомляться з принципами роботи великих дистриб’юторських компаній, дізнаються про вимоги мережевих закордонних супермаркетів.

«Тут, на виставці, ми хочемо вивчити досвід інших компаній-виробників, як вони представляють свою продукцію, що виробляють, як упаковують, яку тару використовують для транспортування. Також хочемо запропонувати свою продукцію і вийти на міжнародні ринки, для нас це сьогодні важливо. З 2014 року ми втратили ринки збуту у Росії, Криму, в Донецьку, зараз переорієнтовуємося», — сказав директор «Сади Донбасу» Cергій Остапець.

Також учасники відвідають найбільший плодоовочевий кооперативний ринок у Німеччині, зможуть більше дізнатися про логістику і вимоги для представлення своєї продукції, упаковки до неї.

«На такій виставці ми хочемо провести кілька зустрічей і знайти покупців нашої продукції, потрібно знати потреби цього ринку, щоб пропонувати їм наші заморожені ягоди, фрукти. Це перспективно для нашого підприємства, нам цікаві закордонні ринки, але потрібно знати, що хочуть купувати європейці, в якому вигляді і запропонувати їм це», — поділився директор підприємства “Перспектива” Володимир Антипенко.

Участь у такому заході стала можливою завдяки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Планується, що вже наступного року ці виробники матимуть свій стенд на виставці і вийдуть на міжнародний ринок з плодоовочевою продукцією.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Наші в Берліні: виробники фруктів, овочів та салатів з Донеччини підкорюють Європу