На Донеччині перший підприємець оформив держкредит «5-7-9%»

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

У Донецькій області першу позику по урядовій програмі оформив підприємець із Маріуполя.


Першу позику співробітники банку видали сьогодні у Краматорську — підприємцю з Маріуполя Євгену Пустовіту, який виробляє і продає побутові, офісні й торгові меблі. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбуці глава ДонОДА Павло Кириленко, повідомляє «Бізнес-Схід».

Кириленко зазначив, що Євген відкрив власний бізнес у 2004-му, після того, як звільнився з заводу. На сьогодні вже має чималу клієнтську базу, але хоче розширити бізнес й вийти на новий рівень. Кредит у банку він взяв під 7% на 5 років.

За ці кошти підприємець хоче придбати новий верстат з числовим програмним управлінням. Підрахував, що це дозволить відкрити два нових робочих місця й збільшити обсяги виробництва, що у свою чергу здешевить кредит до 5% річних.

Ліміт у півтора мільйона гривень підприємець ще не використав, то ж з часом планує звернутися до банку за наступною позикою для розвитку своєї справи.

Нагадаємо, програма «Доступний кредит 5-7-9%» стартувала 3 лютого 2020 року. Вона покликана сприяти розвитку малого та середнього бізнесу.