На Донеччині спортсмени-переселенці заснували власний карате-клуб

власне фото
власне фото

Брати-переселенці зуміли відкрити власну справу, використовуючи свої спортивні знання та вміння.У 2014 році брати Максим та Денис Максимови переїхали з окупованого Донецька до мирного Покровська та заснували спортивний карате клуб «Dojo Den-Max» під егідою Української Асоціації Карате Кіокушинкай. Історію про те, як бути успішним підприємцем у спорті, дізнавалася журналістка «Бізнес-Схід».

У сучасній країні не викликає заперечення той факт, що спорт — це повноцінна бізнес-індустрія. Сьогодні багато професійних спортсменів оформлюють статус приватного підприємця чи створюють своє ТОВ, та навчають своїм навичкам інших. Такий вид бізнесу — це поєднання улюбленої справи та заробітку.

Проживаючи в Донецьку, Максим та Денис змалечку займалися в секції «Карате». Завдяки своєму професіоналізму увійшли до Збірної України.

Переїхавши до Покровська у 2014 році, брати шукали можливість і далі розвиватися в улюбленому виді спорту. Одразу розпочали пошук спортивного залу та професійного тренера. Але це виявилося проблемою у невеличкому місті. Тоді з'явилася ідея створити місце, де можуть тренуватися самі та навчати карате інших.

«На тренерську діяльність нас змотивували друзі, — розповідає Максим. — Казали, що в нас стільки знань, умінь та навичок які просто необхідно передавати молодому поколінню, які бажають займатися карате. І в Покровську таких бажаючих виявилося чимало».

Спочатку до них ставились не дуже серйозно, бо були занадто молодими. Хлопцям на той час було по 20 та 18 років. Молоді спортсмени постійно доводили свою професійність. І згодом вони отримали необхідний авторитет серед спортивних тренерів міста.

«У Покровську нас підтримав власник одного зі спортивних клубів, він також в минулому займався карате. Допоміг із приміщенням та познайомив зі спортивною спільнотою, — каже Максим. — Через рік успішних тренувань, ми з братом зрозуміли, що розвиваємось дуже швидко  і  охочих займатися саме у нас цим видом спорту виявилось дуже багато».

У 2015 році молоді тренери відкрили свій власний зал, де наразі займаються понад 90 вихованців. Це переважно діти віком від 5 до 14 років. Брати Максимови також проводять індивідуальні тренування зі старшою категорією. У майбутньому планують відкрити ще один зал та зробити повноцінні групові тренування для дорослих.

Завдяки своїм навичкам і досвіду молоді брати зуміли створити свій бізнес у новому місті та продовжили займатися улюбленою справою.