Конкурс для жінок “Чому я обираю власний бізнес” від Донецької ТПП

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Донеччанок запрошують прийняти участь у конкурсі молодіжного жіночого підприємництва


Донецька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у ІV Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес", повідомляє “Бізнес - Схід”.

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес-ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:
«Виробництво»;
«Сфера послуг»;
«Сімейний бізнес».

Конкурс буде проводитися у період з 10 лютого по 1 червня 2020 року.

Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 1 червня 2020 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс https://drive.google.com/…/1jfKspmB5jiqkhIdIBp4YkK4Y3l…/view
та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку. https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeDiUqvD0POAz2pX2…/viewform

Переможниць буде визначено конкурсним журі.
Нагородження відбудеться під час проведення бізнес-форуму «Business4Women» у Маріуполі 18 червня 2020 року.

Контактні особи: Аріна Казілова +380 50 460 77 79 arina.kazilova@donetskcci.com
Яна Нефьодова +380 66 623 76 67 yana.nefyodova@donetskcci.com