• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Коли ФОПи-єдинники повинні застосовувати касові апарати: роз'яснення від податківців

Соціальні підприємці можуть отримати грант до 700 тисяч гривень

фото: БО
фото: БО "Фонд родини Нечитайло"

Стартувала грантова програма «Жити на рівних» для соціальних підприємців та соціальних ініціатив в інтересах людей з інвалідністю.


  БО «Фонд родини Нечитайло» оголосив  про старт програми грантів для неприбуткових установ та організацій (зареєстрованих як благодійні організації, громадські об’єднання тощо), діяльність яких пов’язана з тематикою конкурсу, та суб’єктів підприємництва (зареєстрованих як підприємства, господарські товариства, фізичні особи – підприємці тощо), які працюють як соціальне підприємство, повідомляє “Бізнес - Схід”.

В рамках програми передбачена фінансова підтримка та трирічний супровід соціальних ініціатив.

В рамках трирічної грантової програми Фонд пропонує: фінансову підтримку основної діяльності (на впровадження послуг, нового продукту) у вигляді гранту на суму від 300 до 700 тис. грн., а також нефінансову підтримку, яка може включати: консультації експертів та менторство, стажування та навчання за обраною тематикою, оцінювання соціального ефекту проєкту (оцінка impact-складової), промоцію та ін.

Прийом концепцій проєктів починається з 11 лютого 2020 р., та буде тривати по 2 березня 2020 р. Розгляд повних проєктних пропозицій: до 29 березня 2020 р.

Пріоритетні напрями підтримки:

Раннє втручання для попередження інвалідності дітей, зменшення ступеня тяжкості інвалідності та попередження інституалізації дітей (скринінг порушень розвитку, комплексна допомога та супровід фахівців).

Соціальна та трудова реабілітація людей з інвалідністю (творчі майстерні, створення робочих місць, навчання, дозвілля тощо).

Усунення обмежень життєдіяльності осіб з інвалідністю (розвиток транспортних послуг для маломобільних груп, полегшення доступу до технологій, освіти, підвищення доступності середовища тощо).

Організація догляду для осіб з інвалідністю (організація денного перебування, послуга підтриманого проживання тощо).

Розвиток реабілітаційних послуг та заходів (впровадження інноваційних практик та послуг з комплексної реабілітації, ефективність яких доведено).

Можливі статті фінансування:

обладнання та витратні матеріали;

розробка та виготовлення (надання) соціальних продуктів, послуг;

розробка програмного забезпечення, яке відповідає меті програми;

консультаційні послуги, необхідні для реалізації проєкту;

ремонтні роботи (в частині закупівлі будівельних матеріалів);

навчання. 

Фонд не підтримує наступні витрати:

заробітна платня, оренда приміщення та оплата комунальних послуг;

витрати на відрядження;

пряма гуманітарна та матеріальна допомога;

витрати на надання медичної допомоги окремим особам.

Грантова програма «Жити на рівних» прагне стати гнучкою і зручною платформою для розвитку соціального підприємства в Україні в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола.

Концепції проєктів приймаються в електронному форматі (загрузити форму) на адресу se@nechytailo.fund до 2 березня 2020 р. Детальна інформація –inclusion.tilda.ws. 

Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» більше 4 років реалізує системні проєкти, спрямовані на підтримку людей з інвалідністю. Зокрема, Фонд заснував онлайн-бібліотеку книг шрифтом Брайля та видав 55 творів для незрячих дітей. У партнерстві з Інститутом очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова Фонд реалізував в Південних областях України інноваційний проєкт по запобіганню дитячій сліпоті внаслідок ретинопатії недоношених. За сприяння Черкаської ОДА розвинув послугу соціальних перевезень в Черкаській області, започаткував гончарну майстерню як метод трудової реабілітації.

Одним зі стратегічних напрямків роботи Фонду є розвиток соціальних підприємств та ініціатив, які працюють в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Коли ФОПи-єдинники повинні застосовувати касові апарати: роз'яснення від податківців