Навесні стартує програма з розвитку молодіжного підприємництва YEP!Starter

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

YEP!Starter — це можливість для українських молодих стартапів.


Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Міністерства закордонних справ Естонії провела Innovation Day оголосили про старт весняного сезону навчання на Програмі з розвитку молодіжного підприємництва — YEP!Starter. Про це повідомив пресофіс Міністерства цифрової трансформації, передає «Бізнес-Схід».

Міністерство цифрової трансформації підтримало YEP!Starter та виступило партнером проєкту.  

«Розвиток підприємництва — один із наших пріоритетів. Ми вже створили онлайн-чат підтримки підприємців. Є робоча група підприємців при Мінцифрі, де систематично обговорюються проблеми та шукаються шляхи їх вирішення. Нещодавно запустили проєкт Дія.Бізнес, який передбачає онлайн-платформу та мережу офлайн-хабів. Перший офлайн-хаб для підприємців планується відкритити в кінці квітня в Харкові. До кінця року буде три таких хаби. Також ми працюємо над розбудовою еко-системи для підприємців», — зазначила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

YEP!Starter — це можливість для українських молодих стартапів пройти 3 місячну інкубаційну програму зі своєю ідеєю та перетворити її на власну справу за підтримки досвідчених менторів-практиків. Резиденти отримують менторську підтримку від експертів з міжнародних та українських компаній, зокрема, CISCO, OKKO, ERC, Axon Partners та багато інших.

Цього року організатори YEP!Starter відібрали для навчання на безкоштовній програмі 50 стартапів з близько 300 отриманих заявок з більше ніж 40 університетів з усієї країни.