На Донеччині триває навчання соціальному підприємництву

фото: Проєкт USAID
фото: Проєкт USAID

Підприємці, які хочуть впровадити у своєму бізнесі соціальну складову, вчаться на тренінгах.


У Святогірську за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» розпочався триденний тренінг із соціального підприємництва, інформує Проєкт USAID на своїй сторінці в Фейсбук, передає «Бізнес-Схід».

Участь у ньому беруть представники громадських організацій та підприємці, які хочуть впровадити у своєму бізнесі соціальну складову.

«На цьому тренінгу ми з учасниками маємо з’ясувати, чим корпоративна соціальна відповідальність відрізняється від соціального підприємництва. Бачу, що учасники та учасниці заохочені до роботи, вони хочуть впровадити це у своєму бізнесі, допомогти своїм громадам стати краще, впровадити якість послуги чи активності, але їм потрібне розуміння, як це правильно зробити», — розповів бізнес-тренер Віталій Захарчук.

Під час навчання учасники ознайомляться з поняттям соціального бізнесу та його впливу на громаду. Також сформулюють власний бізнес-план та стратегію побудови соціальної складової у бізнесі і залученні ресурсів для цього.

«Я часто допомагаю своїй громаді, окремим людям, але зараз хочу виділяти на це частину прибутку зі свого бізнесу. Я бачу проблеми в своєму селі, громаді, хочу долучитися до їх вирішення. Тренер каже, що так ми стаємо соціальними підприємцями. Я хочу бути корисною громаді, в якій живу, адже так буде усім корисно і комфортно», — сказала власниця садового центру із села Олександрівка Лиманської громади Ніна Радченко.


Наступний тренінг із соціального підприємництва для учасників з Луганської області відбудеться у Святогірську 16 березня.