Підприємців запрошують до Школи з розвитку підприємництва

фото: Програми USAID
фото: Програми USAID

Отримати індивідуальну менторську підтримку та залучити грантове фінансування до 00 на реалізацію власних ініціатив пропонують підприємцям.


17 березня — останній день, щоб встигнути подати заявку до Школи організацій з розвитку підприємництва: 1-й компонент «Розвиток завдяки співпраці», повідомляє «Бізнес-Схід».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з CIVITTA розпочинають набір до Школи організацій з розвитку підприємництва (1-й компонент: «Розвиток завдяки співпраці»), що має на меті формування нових та розвиток існуючих організацій з розвитку підприємництва у невеликих містах.

Завдяки програмі, організації зможуть краще розуміти та професійно представляти інтереси малого та середнього бізнесу, працювати над активним залученням підприємців до місцевого економічного врядування, налагодженням діалогу між владою та підприємцями та покращенням місцевого бізнес-середовища.

Учасниками Школи організацій з розвитку підприємництва можуть стати неурядові організації та ініціативні групи з невеликих міст (з населенням до 100,000), що працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, розбудови зв’язків тощо. 

У рамках програми учасники дізнаються, як ОРП долучитись до місцевого економічного врядування та формування місцевої підприємницької екосистеми, отримають необхідні знання про моделі ОРП та управління ними, сфокусуються на розбудові партнерських мереж та розробці ключових послуг та проєктів, дізнаються про залучення фінансування.

Окрім  того, учасники Школи організацій з розвитку підприємництва отримають індивідуальну менторську підтримку та можливість залучити грантове фінансування до 00 на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підтримку МСП. 

Більше інформації  http://bit.ly/shkola_orp_info

Подати заявку: bit.ly/shkola_orp_apply

Дедлайн: 23.59 - 17 березня.

Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується CIVITTA за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».