• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ОТГ Донеччини зможуть стягувати плату за землю з недобросовісних платників

Почати.Бізнес: ООН запустила навчальну онлайн-платформу для підприємців

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Проєкт спрямований на мотивацію людей розпочати власну справу.


Програма ООН із відновлення та розбудови миру анонсувала офіційний запуск освітньої онлайн-платформи для підприємців «Почати.Бізнес», розробка якої здійснювалася за фінансової підтримки уряду Польщі, передає «Бізнес-Схід».

Платформа стане в нагоді як початківцям, які цікавитися підприємництвом, але не знають з чого почати, так і тим, хто вже має власну справу та шукає дієвих порад, як розвивати власний бізнес.

В інформативних відеороликах успішні підприємці та підприємниці діляться власним досвідом, як розпочати власний бізнес, де шукати фінансування і як правильно залучати інвестиції, як креативний підхід примножує прибуток і як врятувати бізнес від криз.

«Будь-яка криза — це час змін. З’являються нові потреби, виникає можливість створити нову цінність — це найкраща нагода, щоб почати свій бізнес. І доки хтось закам’янілий від страху гортає стрічку новин — хтось інший навчається і готується почати щось нове», — ділиться порадами CEO Petcube Ярослав Ажнюк.

Наразі платформа електронного навчання пропонує сім інтерактивних курсів, присвячених різноманітним сферам бізнесу, як-от креативні індустрії, готельна справа чи, наприклад, виробництво текстилю або кераміки.

Кожен курс ділиться на тематичні модулі, по завершенню яких користувачі порталу зможуть перевірити та закріпити отримані знання, пройшовши спеціально розроблені тестові завдання.

Лекторами навчальної платформи стали експерти Офісу розвитку малого та середнього підприємництва, засновники стартапу Petcube, власник готельного комплексу «Смерека», що на Донеччині, авторка бренду конопляного текстилю DevoHome, співвласник «Донбаскераміки», засновники бренду екоснеків «Ф’ючіпси», співзасновниця рекламного агентства CF.Digital та їхні колеги.

«Цим проєктом ми прагнемо не просто мотивувати людей розпочинати власну справу, адже часто просто мотивації може виявитися недостатньо. Натомість ми запропонували ефективні інструменти, дієвість яких легко підтверджується бізнес-успіхами підприємців зі сходу України. Їм все вдалося, а отже, вдасться і вам», — наголосив Віктор Мунтяну, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Платформа також має спеціальний розділ із актуальною інформацією для бізнесу щодо пандемії коронавірусу, карантинних заходів, вжитих Урядом України для її подолання, та порадами експертів, як керувати власною справою в умовах карантину.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ОТГ Донеччини зможуть стягувати плату за землю з недобросовісних платників