На Донеччині визначать кращого підприємця року

фото: Донецька ТПП
фото: Донецька ТПП

У Донецькій області пройде Дванадцятий регіональний конкурс «Підприємець року».


Донецька торгово-промислова палата анонсує проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2020», повідомляє «Бізнес-Схід».

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (зі змінами), облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2020».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пропонується організувати проведення конкурсу у два етапи. Перший етап проводитиметься на місцевому рівні шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва. Другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців з-поміж кандидатур, рекомендованих райдержадміністраціями, виконавчими органами міських рад, рад об’єднаних територіальних громад.

Для участі в конкурсі необхідно в строк до 1 червня 2020 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу, у паперовому вигляді (за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року») та в електронному вигляді (фотокартки повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб, додатково письмова рекомендація-характеристика в форматі Word) на наступні адреси електронної пошти:

arina.kazilova @donetskcci.com;

vladyslava.perepelytsia@donetskcci.com.

Контактні особи:  

Арина Казілова, тел. (050)460-77-79;

Владислава Перепелиця, тел. (050)032-41-32.