На Донеччині запустили фотопроєкт на підтримку бізнесу під час пандемії

фото: Дружківський центр зайнятості
фото: Дружківський центр зайнятості

Проєкт на підтримку малого та середнього бізнесу Донеччини запустили у Дружківці.


Дружківський центр зайнятості запровадив фотопроєкт «Бізнес за закритими дверима». Мета прєкту — допомогти підприємцям Донеччини у період пандемії, передає «Бізнес-Схід».

«Поки весь світ завмер, щоб зрозуміти, що з нами відбувається, ми пропонуємо підтримати один одного. Час закритих дверей – це продовження всеукраїнського документального фотопроєкту The Gate Agency, але на міському рівні. Дружківський міський центр зайнятості пропонує розповісти про те, що проживає власник бізнесу або керівник установи під час пандемії», — йдеться у повідомленні.

Проєкт покаже власників малих та середніх підприємств, керівників установ та організацій міста Дружківки із різних сфер: бібліотек, ІТ-центрів, кафе-ресторанів, тревел-агентств, майстерень краси, спортивних клубів, приватних шкіл тощо. Вони поділяться історіями створення бізнесу; тим, з яким почуттям довелося закрити двері; думками про те, що буде далі, і як вони планують вчинити зі своєю справою після зняття карантину.

Ці історії, по-перше, допоможуть учасникам проєкту відчути, що вони не самотні у своїх проблемах, дізнатися нові варіанти розв'язання проблем, які принесла із собою пандемія COVID-19.

По-друге, це додатковий майданчик для того, щоб розповісти про власну трансформацію онлайн, про свою роботу в незвичному режимі і надати споживачам і клієнтам посилання на свої послуги або товари.

«Сьогодні формується новий ринок праці, а ми, рекрутери, фахівці центру зайнятості, не маємо права й тем більше бажання залишатися в стороні. Разом з роботодавцями прогнозуємо і плануємо підбір персоналу та готуємось до виходу із карантину», — кажуть у центрі зайнятості.  

Долучитись до проєкту #Бізнес_за_закритими_дверима та розповісти свою історію, як пандемія вплинула на вашу установу, підприємство, бізнес, можливо за посиланням:
https://forms.gle/sP9RZTYQUkrEqW2e6


Проєкт діє до кінця карантину.