«Наша професія — дарувати свято», — родина підприємців Репіних із Дружківки

фото: Дружківський міський центр зайнятості
фото: Дружківський міський центр зайнятості

Карантин став поштовхом для переналаштування родинного бізнесу.


Учасники фотопроєкту «Бізнес за закритими дверима», який запроваджений Дружківським центром зайнятості, подружжя Ганна і Олександр Репіни, засновники бізнесу - магазину свята ЯркоЯрко» у місті Дружківка, розповідають свою історію виживання на карантині.

«Наша професія — дарувати свято. Нашому магазину-студії «ЯркоЯрко», який ми заснували, зокрема, завдяки підтримці Центру зайнятості, вже виповнилося два роки. Ми займаємось повітряними кульками, святковим декором та іншими товарами для свят. Карантин не зміг змусити нас не займатися улюбленою справою. Щоправда, призупинилася робота по розширенню бізнесу, не надходило великих замовлень, але це і стало поштовхом для переналаштування.

Після того, як закрилися всі квіткові магазини, ми прийняли рішення зробити ставку на букети з повітряних та фонтани з гелієвих кульок. Так вдалося підтримувати наш бізнес на плаву, і в цьому допомогли наші клієнти.
Постійна робота у соцмережах і застосування такої послуги, як безкоштовна доставка, сприяли тому, що наша команда продовжує допомогати людям дарувати радість своїм рідним у цей скрутний період.

Вихід з карантину для нас і наших клієнтів — це повернення до звичного життя, в якому є місце яскравим святам, веселим вечіркам, багатолюдним торжествам. Свята і радості багато не буває!»