«Відпочили і набралися ідей»: підприємці Дружківки розповіли про вихід з карантину

фото- колаж
фото- колаж "Бізнес - Схід"

Для малих підприємців власний бізнес — це дітище, у яке вони вкладають душу.


Редакція «Бізнес-Схід» продовжує інформаційну підтримку проєкту «Бізнес за закритими дверима». Знайомимо з  наступними історіями малого бізнесу Дружківки під час карантину.

«Героями фотопроєкту «Бізнес за закритими дверима» здебільшого стають власники малого бізнесу, — зазначають представники Дружківського центру зайнятості. — Їх історіям в проєкті відводиться значне місце, бо саме вони найбільше потерпають в скрутні часи. Ми пишаємось тим, що підприємницьку діяльність наші герої почали за допомогою Дружківського міського центру зайнятості. У них є нові ідеї і свої переваги. Малі підприємці ретельно дбають про конкурентоспроможність своєї продукції. Для них власний бізнес — це дітище, у яке вкладають душу. Невеличкі бізнеси креативні, і саме у них вдається придбати щось нове та оригінальне. До того ж малі підприємці простіше та швидше кооперуються і одним замовленням задовольняють попит кількох найвибагливіших членів родини, а клієнт економить на доставці. Дрібний приватний бізнес дбає про якість товару. Його продукція завжди викликає позитивні емоції. Певне, саме тому ці бізнеси мають свого покупця, якому завжди вдячні».  

Лілія Журбей, засновниця салону-перукарні «Майстерня краси»

«Салон-перукарня «Майстерня краси» за підтримки Дружківського міського центру зайнятості запрацював у квітні 2014 року. Саме тоді почалися військові дії у нас на Донбасі. Погодьтеся, це не кращий час для ведення бізнесу. Карантин — подібна ситуація, яка відбувається зараз, але ми розраховуємо на краще! Під час вимушеного перебування вдома ми достатньо відпочили, набралися нових ідей для розширення наших послуг, а також покращення вже існуючих. Наші майстри дуже скучили за своїми клієнтами, хочуть робити їх ще красивішими. Ми подбали на майбутнє про всі санітарні засоби для безпечного обслуговування і чекаємо на зустрічі!»

Наталя Науменко, засновниця домашнього салону «Codkrasoty» 

«Свій бізнес — домашній салон «Codkrasoty» — розбудовую ще з двохтисячних.
Сьогодення змусило переформатуватись, включити креативність, сконцентруватись на потребах клієнтів, які, залишаючись вдома, хочуть підтримувати своє здоров‘я та розкішний зовнішній вигляд.
Слово криза на китайській мові складається з двох ієрогліфів: «небезпека» та «можливість». Тому використовую цю можливість і допомагаю своїм знайомим та клієнтам вести здоровий образ життя, зберігати красу на довгі роки за допомогою новітніх смарттехнологій і ефективних продуктів компанії Amway.
Всі контакти та спілкування з командою і клієнтами перевела у онлайн-формат: майстер-класи з догляду за шкірою та здоров’ям, вебінари, мотивуючі зустрічі. Попити каву з клієнтом перед екраном комп’ютера, де ви разом виберете продукт і обговорите всі нюанси використання, завжди можливо. Я знайшла свої плюси, а компанія допомогла організувати безкоштовну доставку заказів додому під час карантину».