Як підприємці-ветерани АТО відкривають нові горизонти під час карантину

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Об’єдналися задля спільної мети та розвивають власний бізнес.


Для ветеранів Івана Гунченка, який має власну студію дизайну Full room, та Романа Кнеця, який володіє будівельною компанією «Кнець», карантин та криза стали ще одним викликом у житті. Пройшовши війну та маючи власну справу, вони об’єдналися задля спільної мети. Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу розповідає історію об’єднання на своєму сайті, передає «Бізнес-Схід».

Роман Кнець про об’єднання задля спільної мети

Роман більше 17 років займається будівельними роботами. Спочатку працював сам, а з часом розширився, наняв бригаду та заснував невелику компанію, яка і називається «Кнець».  Іван з Романом знайомі більше року. Завдяки участі у проекті МОМу вони отримали фінансування для розвитку власної справи. 

Роман розповідає, що з початком карантину, треба було шукати нові можливості, думати як організувати свою роботу. Так, обговоривши подальшу співпрацю та перспективи роботи ветерани вирішили об’єднатися в одну компанію та працюють над спільними проєктами разом. Це допомагає збільшити цінність продукту для кінцевого споживача, адже фірма пропонує дизайн та ремонти приміщення від А до Я. 

«Ми розподілили обов’язки таким чином, що дизайн, переговори з клієнтом, укладання договорів, за мною. Я це люблю. За Романом ж якісний ремонт. Кожен з нас професіонал в своїй сфері, при цьому ми працюємо разом та спільно шукаємо нові замовлення», — розповідає Іван. 

«Наша Студія розробляє дизайн та втілює в життя комфорт, вишуканість та гармонію. Ми виконуємо всі види будівельних робіт з ремонту житлових та нежитлових приміщень. Новобудови, вторинний ринок, офіс чи складське приміщення, не важливо, наша команда виконає роботу будь-якої складності», — ділиться Роман.

Іван Гунченко про творчість у ЗСУ 

Після повернення з АТО ветеран Іван Гунченко, як і багато інших, зіштовхнувся з проблемою, коли «цивільна робота» не приймає назад з твоїм новим досвідом. До АТО Іван працював з фінансами, в банках. Тим, що зовсім не пов’язано з інтер’єром і дизайном. 

«Ще зі школи я тяжів до творчості і саме армія розкрила її в мені. В армії я створив власний YouTube-канал, монтував відео, викладав їх у Facebook, а потім заливав усе на YouTube».

Після АТО остаточно вирішив зайнятися власною справою. В 2016 заснував студію інтер’єрів «Твій простір» з продажу дверей та підлоги, а в 2017 році почав розвивати новий напрямок та робити перші ремонти. 

«Коли ми почали робити ремонти, то зрозуміли, що клієнтам додатково потрібен дизайн, все грамотно візуалізувати. Я пішов на курси по дизайну, отримав додаткову освіту і ми почали розвивати напрямок дизайну. В минулому році я повністю закрив напрямок по магазину і вирішив присвятити себе дизайну та ремонтам. Тоді і виникла нова назва студії «Full room», — ділиться ветеран.