• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Пандемія перевірила нас на стійкість», — дружківська підприємниця Наталя Леонова

Для бізнесу Маріуполя затвердили пільгові канікули

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

У Маріуполі підприємцям, які припинили роботу під час карантину, надали «податкові канікули».


Керівники Маріуполя надали підприємцям міста «Податкові канікули», про це зазначається на сайті Маріупольської міської ради, повідомляє «Бізнес-Схід».

На останній сесії міської ради маріупольські підприємці взяли ще одну пільгову програму з підтримки бізнесу. Це «податкові канікули» (з 1 червня по 1 вересня) для підприємців-єдинників другої групи, які були змушені припинити підприємницьку діяльність під час карантину з 11 березня по 10 травня.

«Ми затвердили пільгові канікули на три місяці для підприємців першої групи  - це понад 2,5 тисячі осіб. Сьогодні приймаємо підтримку платників податків другої групи  та програму грантового фінансування мікро- та малого бізнесу. Також плануємо звільнити підприємців від плати оренди за комунальну власність на час обмежень. Всі ці заходи необхідні для підтримки бізнесу та його відновлення після карантину », - зазначив заступник міського голови Сергій Орлов.

Звільнитися від податків можуть підприємці, які відповідають перерахованим нижче критеріям:

 - зареєстровані на території міста Маріуполя;
 - є платниками єдиного податку II групи;
- не мали заборгованості по сплаті єдиного податку та єдиного соціального внеску протягом року станом на 11.03.2020;
- вид діяльності (за умови надання суб'єктом підприємництва підтверджувальних документів про те, що він займається цим видом протягом трьох місяців; рахунки, накладні, договори й т.д.) включений в тимчасово заборонених на час карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусу SARS-CoV-2» (зі змінами).

Звільнення від нарахування та сплати податків здійснюється за рішенням комісії, на підставі заяви та документів. Їх підприємцю необхідно надати в ЦНАП, і підтвердити факт того, що з 11 березня по 10 травня не виробляв господарську діяльність через карантинних обмежень.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Пандемія перевірила нас на стійкість», — дружківська підприємниця Наталя Леонова